Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KONIECZNIE transfer plików w protokóle TLEN'a musicie zrobić
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Vancerz
KONIECZNIE transfer plików w protokóle TLEN'a musicie zrobić i będzie to komunikator w 100% wystarczający dla wszystkich użytkowników. Gro ludzi którzy nie znają Konnekta a używają do tej pory tlena i gg po zainstalowaniu tego komunikatora pewnie rezygnuje z nigo właśnie z tego powodu. Dajcie znać jak coś się ruszy w tym temacie biggrin.gif Pozdrawiam wszystkich

www.carrion.masters.pl - VanCerz
dulek000
QUOTE(Vancerz)
KONIECZNIE transfer plików w protokóle TLEN'a musicie zrobić i będzie to komunikator w 100% wystarczający dla wszystkich użytkowników. Gro ludzi którzy nie znają Konnekta a używają do tej pory tlena i gg po zainstalowaniu tego komunikatora pewnie rezygnuje z nigo właśnie z tego powodu. Dajcie znać jak coś się ruszy w tym temacie biggrin.gif Pozdrawiam wszystkich

www.carrion.masters.pl    - VanCerz


Dalej nie będzie wystarczający, bo np. brakuje rozmów głosowych...

A co do transferu to k.transfer mi wystarcza.
foxtwo
nikt nic nie musi.... :wink:
Aule
Skorzystaj z ktp 8)
dokalnie, to piekna,dobra rzecz smile.gif GJ pz16!
Vancerz
A co to "ktp"? Skąd mam sobie ściągnąć?
atol
czy wy zawsze wykręcacie kota ogonem? Transfer do Tlenu byc powinien, ktp to tylko przejściowe rozwiązanie bo nie każdy ma dostęp do FTP więc nie każdy może przesłać osobie kożystającej z tlenu plik. (zaraz pewnie ktoś powie by tamtten koleś przesiadłe się na K, lecz pewnie się nie przesiądzie bo sam straci możliwośc wysyłanie plikó innym "tlenowcom"). Więc by w pełni obsługiwac sieć tlen potzebna jest wtyczka do transferów plików w Tlenie.
(od razu mówie że nie umiem pisać wtyczek więc sam nie napisze :cry: )
Aule
Jest przejściowe, ale konta na ftp można założyć za free w niektórych serwisach.
Wiem, że trzeba zrobić tą wtyczkę, jednak chyba żaden (no może oprocz Nix'a) programista konnektowy nie dałby rady zrobić tej wtyczki (czas, umiejętności itp.). IMO to rozwiązanie (KTP) jest dobre, bo tu nie przeszkadza żaden NAT, a pliki można "wysyłać" do każdej nowododanej do K sieci i transportów (ICQ, MSN, IRC, itd.). :roll:

Link: KTP

PS. Zaglądaliście ostatnio na http://kplugins.net/ ?? :twisted:
MiLKA
QUOTE(pz16)
PS. Zaglądaliście ostatnio na http://kplugins.net/ ?? :twisted:

czytasz maile czasami? Kiedy sie prosilem o ikonki do Twoich wtyczek??
Vancerz
Dzięki pz16
Aule
MiLKA: Nic nie doszło.... Był mail od Ciebie, potwierdzający dodanie wtyczek, ale nigdzie sie nie doczytałem prośby o ikonki. Może filtr przefiltrował... A maile codzienie sprawdzam.
Sad
Widze ze powoli spolecznosc K. zaczyna sie dzielic na tych tworzacych pluginy z ladnymi ikonami i tych drugich. I tak wszystko by uj mastah strzelil... if you know what i mean. Zeby do czegos dosc nie mozna ze soba walczyc - no przykro mi ;>
Aule
Sad: Ja nie mam talentu graficznego, ani czasu na poszukanie jakiejś ikonki. Poprosiłem, żeby ktoś mi skombinował, ale bez żadego echa. Wszyscy chcą mieć ładne ikonki, ale nikt nie chce sie napracować. Ktoś mi obiecał nowe ikonki do Olew.k, ale nie ma ich od 5miechów. Co ja poradze....
Sija
QUOTE(pz16)
Sad: Ja nie mam talentu graficznego, ani czasu na poszukanie jakiejś ikonki. Poprosiłem, żeby ktoś mi skombinował, ale bez żadego echa. Wszyscy chcą mieć ładne ikonki, ale nikt nie chce sie napracować. Ktoś mi obiecał nowe ikonki do Olew.k, ale nie ma ich od 5miechów. Co ja poradze....


niestety oprocz talentu graficznego, nie masz rowniez poczucia estetyki... nie tylko zreszta ty.
Vancerz
Ludzie o czym Wy tu gadacie?? Temat jest zupełnie inny - jak narazie nie wiele się można dowiedzieć. Jak macie jakies uwagi do siebie to dlaczego przez maila sobie ich nie wymienicie?
Aule
A ty to Sija masz :wink: Poczucie estetyki jest indywidualną cechą, każdy ma inne. Skończmy to OT. Bo społeczeństwo K dzieli sie na piszących jakiekolwiek wtyki(nawet jak mają tylko 1 :wink: ) i niepiszących.
Sija
QUOTE(pz16)
A ty to Sija masz :wink: Poczucie estetyki jest indywidualną cechą, każdy ma inne. Skończmy to OT. Bo społeczeństwo K dzieli sie na piszących jakiekolwiek wtyki(nawet jak mają tylko 1 :wink: ) i niepiszących.


hmm, Twoje wtyki sa poprostu niechlujne [zaczynajac od kodu, a konczac na ortografii]
Vancerz
Nie no... Dosyć! Walę to formu i walę tego całego konnekta! Wrzucajcie sobie dalej. Powodzenia
dulek000
QUOTE(Vancerz)
Nie no... Dosyć! Walę to formu i walę tego całego konnekta! Wrzucajcie sobie dalej. Powodzenia


Hm... ogólnie masz racje...

Sija liczy się, że wtyczki PZ16 działają biggrin.gif
lhs
Vancerz - spokojnie. Niektórzy po prostu uwielbiają taplać się w błotku i publicznie poniżać innych. Takie posty trzeba olewać - nie tylko na forum Konnekta tak jest. W życiu tak jest. Niestety.
Aule
Sijuś jakbym miał jedną wtyczkę to też miałbym czas ją dopracować, a tera znajdź mi ortografy w moich wtyczkach laugh.gif To on zaczął... Ilu moich wtyczek kod widziałeś? 1? No to sie o wszystkich wypowiadaj.....
jareq
QUOTE(pz16)
Sad: Ja nie mam talentu graficznego, ani czasu na poszukanie jakiejś ikonki. Poprosiłem, żeby ktoś mi skombinował, ale bez żadego echa. Wszyscy chcą mieć ładne ikonki, ale nikt nie chce sie napracować. Ktoś mi obiecał nowe ikonki do Olew.k, ale nie ma ich od 5miechów. Co ja poradze....

apropos ikonek... co z moją propozycją ikonek do KTP i kAva???
:arrow: KLIK
Aule
:oops: Sorry, nie zauważyłem tego posta. Znajdzie sie jakaś ikonka. smile.gif
Sad
a co ja mam powiedziec? zrobilem Kombinatora i nikt sie nie zainteresowal - to nie robie :/ tongue.gif
jareq
Ja też dzisiaj z nudów zrobiłem instalatora wtyczek, ale nie opublikuje go, bo chyba sie nikomu nie przyda...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.