Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "... Konnekt nie dla idiotow" :P
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
froger_mcs
Ostatnio dowiedzialem sie ze eMule sluzy jedynie do nielegalnego sciagania programow, gier itp tongue.gif. Jakis czasu pozniej naszlo mnie dziwne pytanie smile.gif brzmiace mniej wiecej tak: Ciekawe czy włascicieli konnekta tez mozna "okrasc" biggrin.gif. Jak wiec pomyslalem tak tez zrobilem, wpisalem w wyszukiwarce eMula haslo: Konnekt, i po chwili ukazala mi sie mala lista plikow, o dziwo nie znalazlem tam zadnych paczek, czy tez pluginow, a jedyne co tam bylo to kilka podobnie wygladajacych plikow. A najlepsze w tym wszystkim jest to ze pliki te nazywaly sie mniej wiecej tak: konnekt_<NazwaUzytkownika>_ustawienia.xml biggrin.gif . Jako ze jestem ciekawy zycia postanowilem sciagnac jeden z nich. I co sie okazalo ? Hah, ze hasla do kont byly jak najbardziej aktualne biggrin.gif . Ehh poprostu No comment tongue.gif. Albo nie biggrin.gif . Chyba juz wiem po co jeden z szanownych uzytkownikow forum mial ciekawy podpis brzmiacy: "(...) konnekt nie dla idiotow" biggrin.gif
Olórin
Faktycznie wink.gif
lhs
Cóż... ¶wiadomo¶ć bezpieczeństwa sieciowego jest taka, jaka jest... A ludzie się dziwi±, że kto¶ im konta GG przechwytuje...
look podpis.
froger_mcs
ha, wiedzialem ze to ktorys z was ma biggrin.gif
Sad
Szczyt idotyzmu - stawiac server gg na windzie wink.gif
pielgrzym
Swoj± drog± - możnaby te hasła trzymać w jaki¶ zaszyfrowanych plikach :roll:
Sad
QUOTE(pielgrzym)
Swoj± drog± - możnaby te hasła trzymać w jaki¶ zaszyfrowanych plikach  :roll:


niech idioci placa - sroga kara ;>
lhs
Z ciekawo¶ci aż sprawdziłem - u mnie w pliku ustawień wyexportowanym exPiMP-em hasła szyfrowane - a nie pamiętam, żebym jak±¶ specjaln± opcję ustawiał...
Sija
QUOTE(lhs)
Z ciekawo¶ci aż sprawdziłem - u mnie w pliku ustawień wyexportowanym exPiMP-em hasła szyfrowane - a nie pamiętam, żebym jak±¶ specjaln± opcję ustawiał...


jasne, ale to nie przeszkadza zaimportowac ustawien.
lhs
Czy wobec tego exPiMP nie powinien przed zaimportowaniem pliku ustawień prosić o podanie hasła (zaszyfrowanego we wczytywanym pliku) - ??
jareq
QUOTE(lhs)
Czy wobec tego exPiMP nie powinien przed zaimportowaniem pliku ustawień prosić o podanie hasła (zaszyfrowanego we wczytywanym pliku) - ??

No wła¶nie POWINIEN!! :evil:
.misiek
QUOTE(froger_mcs)
ak wiec pomyslalem tak tez zrobilem, wpisalem w wyszukiwarce eMula haslo: Konnekt, i po chwili ukazala mi sie mala lista plikow, o dziwo nie znalazlem tam zadnych paczek, czy tez pluginow, a jedyne co tam bylo to kilka podobnie wygladajacych plikow. A najlepsze w tym wszystkim jest to ze pliki te nazywaly sie mniej wiecej tak: konnekt_<NazwaUzytkownika>_ustawienia.xml


co do tego to proponuje po porstu nie udostępniać całego dysku c:
bo w sieci p2p można nawet znaleĽć czyj±¶ pocztę z otlooka jak się postaracie 8)

ale jak widać kogo obchodzi bezpieczeństwo ...
NelQ
No ale jak kto¶ udostępnia całego kompa to co się dziwicie. To hasło powinno brzmieć: "KOMPUTER - nie dla idiotów"
UNK
pamietam jak kiedys dorwalem programik do odczytywania hasel z zwyklego gg :-)
wzielem sobie wtedy wlaczylem DC++ i wpisalem w wyszukiwaniu nazwe config.dat i szukalem katalogu gg tongue.gif bylo takich katalogow udostepnionych mnostwo, zreszta nie tylko gg ale cale program files, document and settings/moje dokumenty oraz windows (mimo ze regulaminy tego zabraniaja:P) po prostu lamy i nie maja co udostepniac;)
jareq
... a idioci maj± i komputery i Konnekta i nikt tego nie zmieni więc przydało by się to jako¶ zabezpieczyć
To jest wersja lo-fi głównej zawarto¶ci. Aby zobaczyć pełn± wersję z większ± zawarto¶ci±, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.