Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kaway
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
penczol
Mała sugestia. Jeśli to możliwe przydała by się opcja, która będzie blokowała możliwość otwarcia okna rozmowy nadchodzącej wiadomości przy włączonej funkcji away. Z mojego komputera korzystam nie tylko ja a nie chciałbym aby ktoś przypadkiem czytał moje wiadomości kiedy mnie nie ma. Dotychczas po prostu wyłączałem Konnekta ale teraz chciałbym używać kaway’a.
dulek000
QUOTE(penczol)
Mała sugestia. Jeśli to możliwe przydała by się opcja, która będzie blokowała możliwość otwarcia okna rozmowy nadchodzącej wiadomości przy włączonej funkcji away. Z mojego komputera korzystam nie tylko ja a nie chciałbym aby ktoś przypadkiem czytał moje wiadomości kiedy mnie nie ma. Dotychczas po prostu wyłączałem Konnekta ale teraz chciałbym używać kaway’a.


Było...
penczol
Oh, bardzo Pana przepraszam za zaśmiecenie forum jednym małym postem co jest wręcz kolosalnym przewinieniem ale niestety znalezienie takiego wątku w historii nie należy do rzeczy prostych. Swoją drogą powtarzające się wątki tego typu mogą zwrócić uwagę na to, że taka opcja nie jest tylko zachcianką jednej osoby i na pewno została by doceniona.

PS. Posty takie jak ten na pewno są bardziej przydatne niż post z wypowiedzią "Było…", które moim, skromnym zdaniem służą tylko i wyłącznie do zwiększenia statystyk. Jeśli nie masz do powiedzenia czegoś co choć trochę byłoby związane z tematem po prostu nie odpowiadaj. Proste, prawda?
lhs
Albo przynajmniej odpowiedniego linka zapodaj.
Aule
Wybacz dla kolegi, ale jak ktoś czyta po raz n-ty to samo pytanie to sie dołuje :wink: . Ta wtyczka jest już średnio rozwijana, bo coś sie ze źródłami stało.
lhs
QUOTE
jak ktoś czyta po raz n-ty to samo pytanie to sie dołuje

Niektórzy się bardziej dołują, jak po raz n-ty czytają "Było" albo "Szukaj" albo "Było, szukaj".
dulek000
Ekhm, ekhm: http://konnekt.etap.pl/forum/viewtopic.php?t=2185&

20 sekund szukania...
penczol
QUOTE(dulek000)


To oznacza, że jestem mniej uzdolniony, powinieneś się cieszyć ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.