Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Stało się!
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
HAHA! Poprawki w GG.dll dają pierwsze rezultaty. Konnekt jest połączonym a oryginalne GG męczy się już od kilku minut biggrin.gif

Nowa wersja trochę się przesunie... Nałożyło się na siebie kilka rzeczy i będę miał mniej czasu na pisanie... Mogę od biedy wydać już to co zrobiłem, ale chyba wolicie poczekać jeszcze trochę na coś jeszcze lepszego biggrin.gif
jstarzak
A ja proponuje zeby wydania gg.dll, sms.dll, update.dll, ui.dll itp. byly wydawane osobno - bez konnekta i byly rozwijane niejako osobno czyli byly jako wtyczki na stronie konnekta. Jezeli modyfikacje wtyczek nie wymuszalyby zmian w SDK. W ten sposob Konnekt przestalby byc klientem GG ale komunikatorem do dowolnych sieci. Mysle ze hao mozesz spokojnie wydac gg.dll osobno.
shw
Moze nie zapedzalbym sie z ui.dll i update.dll (ktore badz co badz stanowia jako taka integralna czesc konnekta), ale co do gg.dll i sms.dll sie zgodze.
Patrzac prespektywicznie - za jakis czas w konnekcie bedzie GG, Tlen, ICQ i bog wie jeszcze ile sieci, tak wiec wszelkie poprawki wprowadzane do wtyk chyba nie beda wiazac sie z ponownym zaciagnieciem calego zestawu konnekta...
hao
Owszem, ale póki co zmiany są na tyle duże, że trzeba zaciągać całość...

Z takimi postulatami poczekajcie aż zrobimy z Tornem nową wersję strony.
torn
a musze wam powiedzieć że strona szykuje się zaj****a :]
szkoda ze konnekt nie ma wtyczki do obsloogi opiekacza do kiełbasek firmy Suck-You ohmy.gif laugh.gif
shw
kto ci wygadal, ze szykuje taka wtyczke ? he ?
nie no - a miala byc niespodzanka... :wink:
Maciej_Kowalewski
shw: ty tez? kurde... a chcialem byc oryginalny smile.gif))))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.