Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: transport icq na chrome.pl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
penczol
Ok. Wydaje mi się, że ten wątek mógł być już poruszany kilkakrotnie, niestety nie mogłem znaleźć nic na ten temat. Skonfigurowałem ładnie transport i wszystko śmiga tak jak powinno ale mam zastrzeżenia co do wyglądu. W momencie zarejestrowania się w usłudze na listę kontaktów zostają dodane dwie pozycje. Są nimi icq.chrome.pl oraz 1@icq.chrome.pl. Co do tej drugiej to z powodzeniem mogę ją usunąć. Niestety przy usunięciu pierwszej za każdym razem muszę na nowo rejestrować się w usłudze. Czy istnieje możliwość aby w jakiś sposób ukryć ten kontakt?
dulek000
QUOTE(penczol)
Ok. Wydaje mi się, że ten wątek mógł być już poruszany kilkakrotnie, niestety nie mogłem znaleźć nic na ten temat. Skonfigurowałem ładnie transport i wszystko śmiga tak jak powinno ale mam zastrzeżenia co do wyglądu. W momencie zarejestrowania się w usłudze na listę kontaktów zostają dodane dwie pozycje. Są nimi icq.chrome.pl oraz 1@icq.chrome.pl. Co do tej drugiej to z powodzeniem mogę ją usunąć. Niestety przy usunięciu pierwszej za każdym razem muszę na nowo rejestrować się w usłudze. Czy istnieje możliwość aby w jakiś sposób ukryć ten kontakt?


Spróbuj wyłączyć synchronizację do serwera...
penczol
Mam ustawioną do Konnekta.
.nomis
icq.chrome.pl to własnie transport, na którym sie zarejestrowałeś. Jeśli go usuniesz, będzie to oznaczać wyrejestrowanie agenta icq smile.gif. Jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy to utworzyć nową grupę i tam wrzucać niechciane kontakty jeśli niechcesz ich oglądać.
penczol
QUOTE(.nomis)
icq.chrome.pl to własnie transport, na którym sie zarejestrowałeś. Jeśli go usuniesz, będzie to oznaczać wyrejestrowanie agenta icq :). Jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy to utworzyć nową grupę i tam wrzucać niechciane kontakty jeśli niechcesz ich oglądać.


Też o tym myślałem ale oglądanie listy grup irytuje mnie jeszcze bardziej niż widok icq.chrome.pl ;) Swoją drogą, szkoda, że w filtrowaniu kontaktów nie ma możliwości określenia pojedyńczych, które mają być filtrowane a nie tylko całych grup ale to chyba nie ten dział ;)
dulek000
QUOTE(penczol)
QUOTE(.nomis)
icq.chrome.pl to własnie transport, na którym sie zarejestrowałeś. Jeśli go usuniesz, będzie to oznaczać wyrejestrowanie agenta icq smile.gif. Jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy to utworzyć nową grupę i tam wrzucać niechciane kontakty jeśli niechcesz ich oglądać.


Też o tym myślałem ale oglądanie listy grup irytuje mnie jeszcze bardziej niż widok icq.chrome.pl wink.gif Swoją drogą, szkoda, że w filtrowaniu kontaktów nie ma możliwości określenia pojedyńczych, które mają być filtrowane a nie tylko całych grup ale to chyba nie ten dział wink.gif


Pisałem kiedyś o ukrywaniu pojedynczych kontaktów... propozycja została odrzucona... :evil:
NelQ
QUOTE(dulek000)
Pisałem kiedyś o ukrywaniu pojedynczych kontaktów... propozycja została odrzucona... :evil:


A szkoda bo przydałaby się.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.