Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szyfrowanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
miluti
Chyba nikt się nie zdziwi jeśli powiem że można podsłuchiwać rozmówki prowadzone na gadu, oczywiście nie ma też większych problemów z przeczytaniem historii wiadomości wink.gif Słyszałem że w PowerGG jest wtyczka która umożliwia szyfrowanie wiadomości, osobiście tego nie sprawdzałem bo nie mam PowerGG. Myślę że w naszym konnekciku powinna znaleźć się taka możliwość... Nie wiem jak są przechowywane rozmowy w Konnekcie, może ktoś mnie oświeci?
I jeszcze jedno, na www.komunikatory.pl jest sonda "Który z komunikatorów, ma najwieksze możliwości rozwoju w Polsce?"
Ja już oddałem swój głos na muzykę.... sorry coś mi się poprzestawiało, na Konnekta oczywiście laugh.gif i czekam na poprawę notowań...
hao
Jeżeli już cokolwiek, to przydałoby się sportować GaduCrypt pod Konnekta, żeby nie robić dodatkowych standardów...

Historia jest kodowana, ale w bardzo prosty sposób i raczej po to, żeby find na dysku nic nie znalazł
miluti
QUOTE
Jeżeli już cokolwiek, to przydałoby się sportować GaduCrypt pod Konnekta, żeby nie robić dodatkowych standardów...

Jasne, jeśli coś takiego istnieje i można to zaimplementować to nie ma sprawy, Hao, ty zawsze masz rację smile.gif Co do historii to rzeczywiście findem nic nie znalazłem, na razie spoko, później będą pewnie lepsze zabezpieczenia...
cRoMo
Ja mysle ze tzreba zaprosic, moze nie do wspolpracy, ale przynajmniej do 'wspolnego ustanawiania standardow' autorow wtyczek do powergg. hao, jesli chcesz, moge porozmawiac z Nimi, ale lepiej byloby gdybys to Ty cos zaproponowal?
ZenOm
ja jestem za ale kogo obchodzi moje skromne zdanie biggrin.gif,
np. kompatybilnosc konnekta z URL Images
miluti
Coś mi się wydaje że nie skończy się na jednym standardzie kodowania, jeśli istnieje kilka ich rodzajów to najlepiej gdyby Konnekt radził sobie ze wszystkimi.
Ktoś będzie miał trochę roboty.... biggrin.gif
cRoMo
QUOTE(miluti)
jeśli istnieje kilka ich rodzajów to najlepiej gdyby Konnekt radził sobie ze wszystkimi.

Na razie tak naprawde nie istnieje zaden, bo wtyczka do gg wciaz jest w fazie rozwnoju. Po co panikowac, spokojnie, do tej pory rozmawialiscie bez kodowania, to pogadacie jeszcze troche biggrin.gif A wtyczke ktos w koncu napisze.
hao
Spokojnie, z ludźmi od PGG będę rozmawiał wtedy, gdy Konnekt będzie obsługiwał wszystko, co tamte wtyczki mogą potrzebować. Brakuje nam bodajże już tylko TaskbarNotifiera.
miluti
Spoko, to była tylko propozycja, na wszystko przyjdzie czas.
A jeśli chodzi o coś co już działa z kodowaniem wiadomości to jest Onet Komunikator, coś mi się jednak wydaje że wtyczka do niego nie powstanie zbyt szybko... :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.