Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: slowniki.chrome.pl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
penczol
Kliknąłem na ikonie Jabbera>usługi. Tam wybrałem słowniki no i kliknąłem zarejestruj. Dodał mi się kontakt słowniki.chrome.pl. Wszystko fajnie ale w tej chwili nie chcę już używać tej opcji a kiedy usunę kontakt z listy to przy ponownym połączeniu z Jabberem kontakt znów się dodaje. Jak się tego pozbyć?
NelQ
Wyłącz synchronizację do serwera.
penczol
Hmm. No właśnie w tym rzecz, że nie mam jej włączonej. Miałem ustawioną do Konnekta i właśnie wtedy się pojawia. Kiedy zmieniłem na serwer przestało sie pojawiać ale za to dodaje się grupa Agents. Wyłączyłem synchronizację całkowicie i owszem, pomogło ale nie wiem czy takie rozwiązanie w czymś nie namiesza...
ienes
To ja korzystajac z okazji zadam lame question.

Dlaczego slownik pol-ang tak czy inaczej ma status niedostepny? Jestem zautoryzowany, pobieranie statusu, synchronizacja wyl...
Olórin
Błąd w słownikach, wysyłają status "dictionary" który nie jest zawarty w specyfikacji Jabber/XMPP
ienes
A jest jakis sposob, zeby ustawic mu status 'na twardo'? U kogos z tego co pamietam widzialem...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.