Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozłącza mnie z serwerem GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Gear
Witam!
Dziś rano coś sie stało z moim konnektem, co minutę rozłącza mnie z siecią GG i praktycznie niemoge rozmawiać, wygląda to tak: konnekt łączy się, lista się odświerza (knotify pokazuje kilkanaście "ktośtam jest dostępny"), i po kilkunastu sekundach rozłącza sie ( "ktośtam zmienił opis" ) i tak co chwilę :/ Chyba w równych odstępach czasu, co minutę :/
QUOTE
[12:04] status Zaraz wracam
[12:05] status Niedostępny
[12:06] status Zaraz wracam
[12:06] status Dostępny
[12:07] status Niedostępny
[12:08] status Dostępny

Ściągnąłem najnowszego update'a konnekta i windows (mam XP pro), ale nic to nie daje, pozatym do wczoraj wszystko było bez problemów. Wyłączenie firewalla (Kerio) nic nie daje, a wątpię żeby to był jakiś vir/trojan (myślałem nad tym żeby sprawdzić porty na których działa Konnekt,ale niewiem jak) Jakieś pomysły?
case
wyglada, jakby inny program logowal sie na ten sam numer gg.. sprawdz, czy nie masz wlaczonego gg, transportu gg, lub czy inna osoba nie "bawi sie" Twoim numerem.. :twisted:
Gear
GG wyłączone (przed chwilą je zainstalowalem żeby sprawdzić czy to tylko konnekt, i sie okazało, że na GG jest to samo...)

OMG ale jestem tępy :/ Właśnie sobie przypomniałem, że kumplowi wysłałem mój expimpowany konfig konnekta, bo sobie niedawał rady :/ O ile sie niemyle to tam jest zapisany numer gg i hasło... I teraz pewnie on próbuje sie logować na zmiane ze mną, bo nie zauważył że to nie jego numer :/ Dobrze myśle ?

edit: niemoge zmienić hasła bo pisze ze sie nie moze połączyć z serwerem rejestracyjnym sad.gif
pielgrzym
Dobrze myślisz smile.gif

Swoją drogą opcja wyseparowania hasła z konfigu tworzonego przez Expimpa na prawdę była by niezwykle przydatna :roll:
Gear
Mam pytanie, czy wy też teraz niemożecie założyć nowego konta GG albo zmienić hasła? Potrzebuje zmienić hasło żeby wywalić kumpla z mojego numeru, a nowy numer by sie przydał, żeby zobaczyć czy rzeczywiście ktoś na nim siedzi ( próbowałem linkiem http , jest niedostępny ale wole sprawdzić samemu wink.gif )
Olórin
Musisz zmienić hasło normalnym gg.
Gear
w tym problem że normalnym GG też niemogę ...


edit: problem rozwiązany, kumpel sie odezwał (napisałem do niego przez bramkę GG)

thx za pomoc, można wywalić smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.