Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: MSN w Konnekcie.. => Tego właśnie 3ba !!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Cyccx
biggrin.gif
Witam moim osobstym i prywatnym pomsłem jest stworzenie wtyczki do konneka obsługującą bardzo popularny komunikator miedzynarodowy wink.gif MSN. Sam sie nie zajmuje robieniem wtyczek bo nie mam pojecia o tym dlatego pisze go tutaj moze ktos zgapi pomysł i go zrealizuje wink.gif) nie bede sie gniewać tongue.gif
pielgrzym
Można korzystać z sieci MSN za pomocą transportów Jabberowych 8)
gilek
kosz... rzut za trzy punkty!
jogurek
QUOTE
kosz... rzut za trzy punkty!


Tak można też powiedzieć o GG ... a jednak wtyka jest - popieram msn-a w Konnekcie.

Wtyczkowcy kochani :) - na stronie z mirką jest chyba źródło do msn pod mirandę
(http://miranda-im.org/download/details.php...viewfile&id=702).

Jakbyście mogli się przyjrzeć ... byłoby miło z jeszcze jedną wtyką.

pozdrawiam
Jogur
Aule
Koledze chodziło o to, że z msn'a można przez jabbera korzystać i wtyka nie jest priorytetowa.
_menic_
QUOTE(jogurek)
QUOTE
kosz... rzut za trzy punkty!


Tak można też powiedzieć o GG ... a jednak wtyka jest - popieram msn-a w Konnekcie.

Wtyczkowcy kochani smile.gif - na stronie z mirką jest chyba źródło do msn pod mirandę
(http://miranda-im.org/download/details.php...viewfile&id=702).

Jakbyście mogli się przyjrzeć ... byłoby miło z jeszcze jedną wtyką.

pozdrawiam
Jogur
IMHO protokół gg jest troche popularniejszy niz msn tongue.gif
jogurek
Aaaa nie przecze smile.gif - używa go ze 2 mln typa, ale msn wbrew pozorom też jest popularny.
W firmach sporo osób z niego korzysta bo jest Windows Messenger w paru Windowsach wink.gif
jogurek
QUOTE(pz16)
Koledze chodziło o to, że z msn'a można przez jabbera korzystać i wtyka nie jest priorytetowa.


prawda ! ale nieśmiało pragnę wskazać, że z GG poprzez transport na Jabberze tyż można ...

w każdym bądź razie, po prostu nie żądam (od kogóż tu żądać czegokolwiek tongue.gif), a po prostu popieram propozycję wtyki MSN. Kropka. smile.gif

Jogur
_menic_
Popierać to i ja popieram ;-)
A z tą popuklarnoscia to nie wierze ze jest bardziej używany w POLSCE niz padu-padu tongue.gif
PoGoWieC
Mam propozycje zeby zrobic dla osob poczatkujacych wtyczki dla kazdej sieci oddzielna np. do ICQ, Tlena itp.
Nie wszyscy umnieja bawic sie jabberem.
A zalezny nam na tym zeby jak najwiecej osob korzystalo z K :wink:
.nomis
Takie wtyczki już dawno by były, gdyby miał je kto robić... Ale w Konnekcie brakuje rąk do pracy. Ja bym bardzo chętnie coś poprobował, ale jako żem humanista, to nauka takich komputerowych rzeczy mnie przeraża smile.gif A jeszcze bardziej tego, kto próbuje mnie nauczyć.
PS. wtyczka do Tlena JEST.
Z pewnoscia gdyby bylo z pieciu hao to co dziennie mielibysmy jakas bete... ale tak nie jest, hao jest tylko jeden i innych pisarzy tez nie ma pod dostatkiem smile.gif Wiec jedyna rada : Do pracy rodacy, uczyć sie C++ i wio pisac wtyczki, a wtedy w K bedzie wszytko, do wyboru do koloru....
NelQ
QUOTE(arct!c)
Z pewnoscia gdyby bylo z pieciu hao to co dziennie mielibysmy jakas bete... ale tak nie jest, hao jest tylko jeden i innych pisarzy tez nie ma pod dostatkiem smile.gif Wiec jedyna rada : Do pracy rodacy, uczyć sie C++ i wio pisac wtyczki, a wtedy w K bedzie wszytko, do wyboru do koloru....


Ehh, pięciu Hao biggrin.gif Pomarzyć dobra rzecz :wink:
PoGoWieC
QUOTE(.nomis)
PS. wtyczka do Tlena JEST.

Wiem, wiem moj bład sorki smile.gif
dulek000
Tak sobie myślę... gdyby przetłumaczyć nagłówki na delphi, doszłoby kilki "wtyczkopisarzy". Kto o tym pomyśli (nie patrzcie na mnie, ledwo "dosowe" C++ znam, a delphi to zupełnie nie kumam wink.gif )
jogurek
QUOTE(dulek000)
Tak sobie myślę... gdyby przetłumaczyć nagłówki na delphi, doszłoby kilki \"wtyczkopisarzy\". Kto o tym pomyśli (nie patrzcie na mnie, ledwo \"dosowe\" C++ znam, a delphi to zupełnie nie kumam wink.gif )


taaa ... było już takich parę próśb - zawsze kończyły się czyjąś odpowiedzią, że "czas na C++ się przerzucić albo nauczyć".

Dobrymi radami piekło wybrukowano ...
a na Delphi te nagłówki w miarę szybko przetłumaczyć potrafiłby ktoś,
kto już się w odpowiedniej części projektu orientuje. Dla mnie C++ jest
niezjadliwe a w Delphi (jak nie znoszę kodować) nawet się czasem coś udawało wink.gif
hao
QUOTE
taaa ... było już takich parę próśb - zawsze kończyły się czyjąś odpowiedzią, że \"czas na C++ się przerzucić albo nauczyć\".


Były prośby o kod Open Source... Wtyczki Open Source są, i? i nic...

Podobnie nie widzę ogromnej potrzebny przygotowywania nagłówków pod Delphi, znajdzie się osoba chętna - zapraszam - nagłówki K, przynajmniej te aktualne, nie używają żadnej ultra skomplikowanej składni C++ i ktoś z bardzo dobrą wiedzą o delphi i minimalną, wspartą referencją, o C++ - da sobie radę... Zwłaszcza, że do prawidłowego działania wtyczek nie trzeba tłumaczyć pełnych nagłówków, a tylko kilka podstawowych identyfikatorów i struktur...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.