Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: JavaScript w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
mawerik
Czy jest mozliwe umieszczenie skryptu Javy w oknie rozmowy przez styl CSS, czy w jakis inny sposob. Mowie tu np. o padajacym sniegu w oknie rozmowy smile.gif

Pozdrawiam
Sija
a na serduszka latajace za kursorem nie masz ochoty?
mawerik
Moga byc tongue.gif . Z reszta tak tylko pytam :| , nie musisz odpowiadac
UNK
za pomocą stylu CSS raczej nie można tongue.gif
ale wiem ze w pewien sposob można wrzucić np form'e (przyciski, miejsca do wpisania tekstu) i to bez większego problemu, co za tym idzie także zdjęcie oraz pewnie flasha :-)
m4t3k
QUOTE(UNK)
za pomocą stylu CSS raczej nie można tongue.gif
ale wiem ze w pewien sposob można wrzucić np form'e (przyciski, miejsca do wpisania tekstu) i to bez większego problemu, co za tym idzie także zdjęcie oraz pewnie flasha :-)

To jak jak nie za pomocą stylu? Przecież styl css determinuje wygląd okna rozmowy i służy on do ustawiania właściwości wyświetlania tego co widzisz tam (czyli wysłanych/przysłanych wiadomości) a nie do dodawania nowych obiektów :>

Jaki to magiczny sposób?
Sija
QUOTE(m4t3k)
QUOTE(UNK)
za pomocą stylu CSS raczej nie można tongue.gif
ale wiem ze w pewien sposob można wrzucić np form'e (przyciski, miejsca do wpisania tekstu) i to bez większego problemu, co za tym idzie także zdjęcie oraz pewnie flasha :-)

To jak jak nie za pomocą stylu? Przecież styl css determinuje wygląd okna rozmowy i służy on do ustawiania właściwości wyświetlania tego co widzisz tam (czyli wysłanych/przysłanych wiadomości) a nie do dodawania nowych obiektów :>

Jaki to magiczny sposób?


zeby uciac bezsensowna dyskusje: nie zrobisz spadajacych platkow sniegu [ani niczego zwiazanego z JS] poprzez style CSS.

#EOT
nix
QUOTE(mawerik)
Czy jest mozliwe umieszczenie skryptu Javy w oknie rozmowy przez styl CSS, czy w jakis inny sposob. Mowie tu np. o padajacym sniegu w oknie rozmowy smile.gif

Pozdrawiam

LOL :twisted:
hao
Swoją drogą nix, mógłbyś zrobić w końcu template'y kodu html wklejanego do kontrolki IE smile.gif
Sija
QUOTE(hao)
Swoją drogą nix, mógłbyś zrobić w końcu template'y kodu html wklejanego do kontrolki IE smile.gif


true true ;>
MiLKA
QUOTE(Sija)
QUOTE(hao)
Swoją drogą nix, mógłbyś zrobić w końcu template'y kodu html wklejanego do kontrolki IE smile.gif


true true ;>

Nic innego nie moge zrobić, jak zgodzić się wink.gif)))
Olórin
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(Sija)
QUOTE(hao)
Swoją drogą nix, mógłbyś zrobić w końcu template'y kodu html wklejanego do kontrolki IE smile.gif


true true ;>

Nic innego nie moge zrobić, jak zgodzić się wink.gif)))

No ja też nie mam wielkiego wyboru smile.gif
Aule
No to jak wszyscy, to wszyscy :wink:
nix
QUOTE(Olórin)
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(Sija)
QUOTE(hao)
Swoją drogą nix, mógłbyś zrobić w końcu template'y kodu html wklejanego do kontrolki IE smile.gif


true true ;>

Nic innego nie moge zrobić, jak zgodzić się wink.gif)))

No ja też nie mam wielkiego wyboru smile.gif

QUOTE(pz16)
No to jak wszyscy, to wszyscy :wink:


nie no czuje sie przyparty do muru biggrin.gif

a swoja droga jak to sobie wyobrazacie? ;P jakies propozycje? to skoro juz grzebie w kiev to moze cos z tym zrobie :twisted:
_menic_
QUOTE(hao)
Swoją drogą nix, mógłbyś zrobić w końcu template'y kodu html wklejanego do kontrolki IE smile.gif
a tak wogole to o co chodzi :>
Olórin
Może jeszcze automagiczne ładowanie poprzednich rozmów proszę, i możliwość wyłączenia grupowania wypowiedzi dla niektórych kontaktów (IRC)?

Sądze że mogło by te szablon wyglądać tak jak na joggerze (http://jogger.pl/info.php?id=themesfaq).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.