Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt a DC++ - propozycja wtyki :]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
pielgrzym
Mam taki pomysł:

Fajna byłaby wtyczka, która robi następujące rzeczy:

1. Synchronizuje k.away'a z awayem w DC++.
2. Może zsynchronizować awaya z DC++ z naszym statusem.
3. Może przechwytywać PM z DC++ i wyświetlać nam w Konnekcie jako zwykłe wiadomości (np. w grupach zbieżnych z nazwami HUBów).
4. Umożliwia odpisywnanie na PM z Konnekta.
5. Przechwytuje userów z "favourites" i wrzuca do odpowiednio spreparowanej grupy 8)
6. Przy kontaktach z DC wyświetla menu kontekstowe wzbogacone o opcje menu kontekstowego z DC++ (czyli "grant extra slot" etc.).
7. Wyświetla za pomocą k.Notify co się skończyło ściągać (z możliwością ustawienia notyfikacji tylko dla plików z "wysokim" lub "najwyższym" priorytetem).

Wiem, że to kupa roboty smile.gif zainspirowała mnie wtyka do Winampa, która wyswietla na main chacie aktualnie grany utwór. Możliwość odbierania PM z Konnekta załatwiłaby problemy z bałaganem w okienkach DC smile.gif Jak tylko naucze się C++ to sam się za to zabiorę smile.gif chyba, że ktos mnie uprzedzi wink.gif

Co o tym myślicie? smile.gif
UNK
czesc z tych rzeczy to bardzo dobry pomysl, ale hmm raczej trudne do zrealizowania by bylo, przynajmniej mi sie tak wydaje :-)
Puma
Najlepsze by było iż jakaś wtyczka by podawała do DC+ numer ip, wiem że jest strona no-ip ale tak będzie wygodniej.
atol
ucz się C++ bo chyba nikt sie za to nie zabierze
QUOTE(atol)
ucz się C++ bo chyba nikt sie za to nie zabierze


GL HF biggrin.gif

Co do DC++ niby taki fajny programik i wogole ale dla mnie ( cs`siarza ) to jest poprostu najwiekszy wrog, ktos w moim bloku wlaczy dc++ i juz ping sie *cenzura*.
Sija
QUOTE(arct!c)
[...] Co do DC++ niby taki fajny programik i wogole ale dla mnie ( cs`siarza ) to jest poprostu najwiekszy wrog, ktos w moim bloku wlaczy dc++ i juz ping sie *cenzura*.


kogo to obchodzi (oprocz Ciebie) ?
pielgrzym
QUOTE(atol)
ucz się C++ bo chyba nikt sie za to nie zabierze


No to mnie podniosłeś na duchu laugh.gif więc premierę tej wtyczki ogłaszam na marzec przyszłego roku 8)

QUOTE(arct!c)
ktos w moim bloku wlaczy dc++ i juz ping sie *cenzura*.


Bez obrazy, ale marnych macie adminów wink.gif
sleesh
QUOTE(pielgrzym)
Bez obrazy, ale marnych macie adminów wink.gif


Niestety masz racje :/ Ale mnie to **** bo mam lacze profesjonalne i cale pasmo dla siebie wiec ten problem mnie nie dotyczy, wiec arct!c biegniej do dolsatu i zmieniaj lacze ! tongue.gif
Przemekc1
QUOTE(pielgrzym)
QUOTE(atol)
ucz się C++ bo chyba nikt sie za to nie zabierze


No to mnie podniosłeś na duchu laugh.gif więc premierę tej wtyczki ogłaszam na marzec przyszłego roku 8)

QUOTE(arct!c)
ktos w moim bloku wlaczy dc++ i juz ping sie *cenzura*.


Bez obrazy, ale marnych macie adminów wink.gif


Marzec sie zbliża :wink:
atol
a my czekamy... tylko nas nie zawiedz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.