Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramki sms...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
sarinnn
Dlaczego po instalacji nie mam dostepnej zadnej bramki sms ??
hao
a wpisałeś jakiś numer telefonu? Bramki pojawiają się tylko do pasujących do nich numerów telefonów...
sarinnn
wpisywalem numery wszystkich trzech sieci i nic sad.gif
hao
Jeżeli nie uruchamiasz Konnekta z dysku sieciowego to nie wiem w czym może być problem :/
sarinnn
Ja tez nie mam pojecia.... Wpisywalemjuz numery z +48 i bez i wszystkich sieci... I nie mam bramek sad.gif
cRoMo
Pytania:
- masz kogokolwiek na liscie z wpisanymi numerami komorek? jesli tak, to sprobuj wyslac klikajac prawym klawiszem na tej osobie i wybierajac odpowiednia opcje
- sprobuj rozwinac liste numerow w oknie wpisywania numeru i sprawdz czy zadziala
- zainstaluj skrypt do bramki pf.pl, sprawdz czy zadziala
sarinnn
QUOTE(cRoMo)
Pytania:
- masz kogokolwiek na liscie z wpisanymi numerami komorek? jesli tak, to sprobuj wyslac klikajac prawym klawiszem na tej osobie i wybierajac odpowiednia opcje
- sprobuj rozwinac liste numerow w oknie wpisywania numeru i sprawdz czy zadziala
- zainstaluj skrypt do bramki pf.pl, sprawdz czy zadziala


Wiec robilem wszystko jak pisales... Dziala mi tylkoprzez bramke panoramy... Wystarcza mi to.... Zamykamy debate smile.gif

Dzieki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.