Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: własny status ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
.misiek
mam pytanie czy da się w k zrobić tak:

na liste kontaktów dodać swój własny numer <hehe to się da 8) >
i sęk w tym żeby było widać mój status z opisem na liście tak jak było w gg <znaczy jak jestem dostępny to widać mnie na liście kontaktów jako dostępnego etc.

bo narazie to dodałem siebie i cały czas jestem jako niedostępny
atol
nie da się ale można widzeć swój ststus za pomoca wtyczki kZmieniacz
.misiek
thx

w pszyszłości będzie się może dało ?

Olórin
Było o tym, lepiej nie rozpoczynać znów dyskusji tongue.gif
GareK
No wlasnie mi tez bardzo zalezy zeby miec siebie na liscie z aktualnym swoim statusem :> a tu lipa tongue.gif W GG to dziala wiec pewnie w Konnekcie tez by sie dalo wink.gif
.misiek
QUOTE(Olórin)
Było o tym, lepiej nie rozpoczynać znów dyskusji


a możesz zapodać linka bo urzyłem narzędzia szukaj ale nie znalalzłem ....
Olórin
Heh, też szukałem ale nie znalazłem wink.gif Ale pamiętam że było smile.gif
.misiek
hmm a może mnie jeszcze nie było :?
Aule
Sprobuj dodać 2 kontakty o tym samym uid'zie. Tylko ten pierwszy ma ustawiony status? Taka przypadłość K. Kontakt który nie jest widoczny na liście o id 0 (nie pytajcie co to te id ) to Ty, dlatego jak dodasz inny o Twoim uidzie, ale innym id, po prostu nie będzie pokazywał statusu. :roll:
Olórin
pz16 - źle mówisz tongue.gif ten o id = 0 służy do przechowywania Twoich Danych. On nic nie ma o statusie. Zresztą po co wam własny kontakt ? żeby ze sobą pogadać, rotfl. Jakby info na pasku statusu nie wystarczało....
.misiek
QUOTE(pz16)
Sprobuj dodać 2 kontakty o tym samym uid'zie. Tylko ten pierwszy ma ustawiony status? Taka przypadłość K. Kontakt który nie jest widoczny na liście o id 0 (nie pytajcie co to te id ) to Ty, dlatego jak dodasz inny o Twoim uidzie, ale innym id, po prostu nie będzie pokazywał statusu. :roll:



dodałem dwa o tym samym uid i nic to samo ... oba niedostępne


EDIT:
bo tak Olórin nie musisz zaglądć pod ftykę, która jest z resztą wypas <0.4> tylko co z tymi ikonkami ?
lipa
QUOTE(GareK)
No wlasnie mi tez bardzo zalezy zeby miec siebie na liscie z aktualnym swoim statusem :> a tu lipa tongue.gif W GG to dziala wiec pewnie w Konnekcie tez by sie dalo wink.gif

ja nic nie grzebałem :twisted:
Aule
Ale uid chyba ten sam, prawda? Zresztą to tylko proba znalezienia przyczyny, nie wiem czy dobra, ale prawdopodobna...
Olórin
Jeden kontakt nie może mieć wielu uid'ów (kilku sieci), nie wiem co ty kombinujesz.... wogóle zastanawia mnie na kiego wam taka funkcja ? przecież są ikonki na pasku statusu w oknie głównym...
Aule
Hehe. Nie chodzi mi o jeden kontakt z kilkoma uidami, ale 2 kontakty z 1 uidem. Mi to też niepotrzebne...
dulek000
K.lan'em można dodać siebie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.