Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: opisy - zawijanie wierszy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
.nomis
Dzisiaj dopiero zauważyłem. Nie działa zawijanie wierszy w opisach pod konntaktami. Po prostu ucina się opis. Dałoby sie coś z tym zrobić?
Sad
Działa... tylko trzeba w opcjach sformatowac miejsce na te opisy.. tzn przez dodanie pewnej ilosci *enterow* - badziewie.
.nomis
Właśnie wcześniej sprawdzałęm też tak - nie działa choćbym wklepał enterów milion pięćset sto dziewięćset. Oczywiście {info} jest na samym dole wink.gif
Sad
QUOTE(.nomis)
Właśnie wcześniej sprawdzałęm też tak - nie działa choćbym wklepał enterów milion pięćset sto dziewięćset. Oczywiście {info} jest na samym dole wink.gif


to chyba info ma byc u gory a enter'[y] na dole tongue.gif
.nomis
Ooops biggrin.gif Dzieki, Sadziku, masz litr nalewki wiśniowej u mnie.
jawor
a ja mam taki problem ze w ogole nie moge wlaczyc zawijania wierszy, czym to jest spowodowane?[/quote]
riddle
Zaraz, o czym wy mówicie? Działa Wam jakieś zawijanie wierszy na rosterze? Jak tak, to pokazcie prosze skrina i *dokladna* instrukcje co zrobiliscie. Mi, nie dosc ze overflow robi dalej, to jeszcze jak ktos nie ma opisu to tez przeznacza dla niego miejsce pod kontaktem. Chore.
hao
Nie chore, tylko tak póki co jest.. Wszystkie kontakty mają taką samą wysokość...
zhao_zhuxi
masz nieaktywną opcję, bo najpierw musisz ustawic bardziej zaawansowany tryb ustawień.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.