Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Liczba uzytkownikow.....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
_menic_
Zapewne wiele osob jest ciekawych jaka jest dokladna liczba uzytkownikow. Bo takie szacowanie tyle i tyle jest raczej niezbyt dokladne. A przydatne by było w roznego rodzaju rankingach konnekt vs inne komunikatory wink.gif
I tak pomyslalem zeby w samym programie zrobic cos a'la BETA. Tzn jezeli uzytkownik by wyraził zgode aby go doliczyc do grona konnektowcow to jakos dodac go listy userow na serwerze. Nie mam na mysli tu jakiejkolwieg inwigilacji tylko takie czyste info :wink:
Olórin
istnieje coś takiego jak system beta - hao ma wszystkie dane ile userów używało K w ostanim tygodniu, miesiącu itp. Oczywiście są ściśle tajne wink.gif

A co do gg to ilośc jednoczesnie zalogowanych userów dochodzi do 650 tys, w tlenie do 80. Gdzies tak wyczytałem (w miare nowe dane)
_menic_
no ale nie kazdy posiada konto Beta. A zreszta sami wiecie jak jest. Mi np. czasem dzaiała a innym razem dupa :|
Olórin
Nawet jak nie posiadasz, to wysyłane jest na automatycznie tworzone konto beta wink.gif więc tak czy inaczej posiadasz...
_menic_
O nie wiedziałem :]
To moze Hao by sie pochwalił ile nas juz jest biggrin.gif
NelQ
QUOTE(_menic_)
O nie wiedziałem :]
To moze Hao by sie pochwalił ile nas juz jest biggrin.gif


HAO, mógłbyś ?? smile.gif
Sad
Hao podawal chyba pewne liczby w pewnym wywiadzie dla pewnej strony - pewnie. :>
dulek000
QUOTE(Sad)
Hao podawal chyba pewne liczby w pewnym wywiadzie dla pewnej strony - pewnie. :>


Dokładnie:

QUOTE(Hao)
Myślę, że jest nas coś w okolicach 10 tysięcy


Fragment wywiadu dla wiadomosc.info
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.