Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Płatne GG - masowa panika!!!!
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
lipa
QUOTE
Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 24.10 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na numer 7955 za 9,88 + VAT Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 (im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG

uwierzycie, że tylko dzisiaj dostałem tą wiadomość od czterech osób?! :twisted: laugh.gif :twisted: laugh.gif :twisted: laugh.gif :twisted: laugh.gif :twisted:
Olórin
Kto jest operatorem 7955 ? wink.gif Ludzie nie myślą i kasa sama z nieba leci..
Puma
Wyjaśniamy wszystkie niejasności związane z kolejną informacją, o rzekomym wprowadzeniu opłat za Gadu-Gadu. Krążąca wśród użytkowników komunikatora wiadomość o wprowadzeniu opłat, okazała się jedynie mało zabawnym żartem. Niestety już 43 osoby żart ten kosztował ponad 10 zł. Takie zdarzenia mogą negatywnie wpływać na popularność usług, w których płatności realizowane są za pośrednictwem SMS. Wszystko wskazuje na to że tego typu nadużycia mogą się zdarzać coraz częściej, gdyż ich sprawcy w praktyce pozostają bezkarni.

http://www.pcworld.pl/news/news.asp?id=72059&sidebar=1[/list][/quote]
Puma
Wyjaśniamy wszystkie niejasności związane z kolejną informacją, o rzekomym wprowadzeniu opłat za Gadu-Gadu. Krążąca wśród użytkowników komunikatora wiadomość o wprowadzeniu opłat, okazała się jedynie mało zabawnym żartem. Niestety już 43 osoby żart ten kosztował ponad 10 zł. Takie zdarzenia mogą negatywnie wpływać na popularność usług, w których płatności realizowane są za pośrednictwem SMS. Wszystko wskazuje na to że tego typu nadużycia mogą się zdarzać coraz częściej, gdyż ich sprawcy w praktyce pozostają bezkarni.

http://www.pcworld.pl/news/news.asp?id=72059&sidebar=1
case
QUOTE(Puma)
[..] Takie zdarzenia mogą negatywnie wpływać na popularność usług, w których płatności realizowane są za pośrednictwem SMS. [..]
pfff.. ale za to ile mozna zarobic na frajerach.. :wink: 8)
dulek000
A w prv każdy głupi może sobie zrobić serwis SMS... oj chyba zrobię coś takiego, tylko żeby kasa do mnie leciała :twisted: Żartuję smile.gif
m4t3k
Eee, myślałem, że będzie większy odzew i dostane ten łańcuszek od większej ilości ludzi. Szkoda, byłoby się z kogo pośmiać.
mlodass
ja dostalem ten lancuszek od 5osob i wszystkich wyzywalem wklejalem cytaty z pcworld tlumaczylem ale niektorzy i tak nie wierzyli tongue.gif
Olórin
U mnie w zależności od humoru i jak bardzo lubie przysytlajacego lancuszek, albo kazanie, a jak nie to 1 wyraz uznawany powszechnie za wulgarny i ban wink.gif
dulek000
QUOTE(mlodass)
ja dostalem ten lancuszek od 5osob i wszystkich wyzywalem wklejalem cytaty z pcworld tlumaczylem ale niektorzy i tak nie wierzyli tongue.gif


Normalne... jaki głupi Ci Rzymianie tongue.gif
ienes
Nie ma jak pusty katalog publiczny...zero spamu od kilku lat smile.gif
mlodass
no wlasnie ja tez mam pusto w katalogu ale z klasy to niektore sa takie lomy ze masarnia ...
shw
ja mam malo danych w katalogu i dziala.
a szczytem perwersji jest ustawienie sobie kobieta w katalogu biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.