Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramka na PF!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
hao
Się wziąłem i napisałem wam brameczkę na PF

http://www.stamina.eu.org/konnekt/download...s/sms_cyfra.zip

Bramkę ideii można w zasadzie wywalić... SMSy z PF dochodzą 100 razy szybciej :]

Na razie wolniejsza wersja skryptu. Potem pokombinuję jak zapisywać Cookies, coby nie musiało się logować za każdym wysłanym SMSem...

Czekam na propozycje kolejnych bramek :]
ZenOm
to jest link do bramki cyfry biggrin.gif
safas
hm a ja nie rozumiem, wpisuje sobie numer i wyskakuje bramka idei bez możliwości zmianę na bramkę pf sad.gif co robię źle? pliki rozpakowałem do katalogu sms..
pozdro
safas
BaGRoS
QUOTE(hao)
Się wziąłem i napisałem wam brameczkę na PF

[...]

Czekam na propozycje kolejnych bramek  :]


Za diabła nie daje się zapamiętać loginu i password sad.gif
Inne bramki jak PF będzie działać.
Loud3R
dokladnie tak jak w poprzednim poscie - nie zapisuje ;(
August
No i szybki workaround do plugina sms_pf :
wyedytowac plik pf.lua
wstawic na stale
PFlogin="loginik";
PFpass="haselko";

oraz usunac całą linijke :

if (SMS.PFlogin == "" or SMS.PFpass == "") then setError("Musisz podać Login i Hasło!");alert("Musisz podać Login i Hasło!\nMożesz to zrobić w konfiguracji."); return; end;

Po tych zabiegach wsio hula biggrin.gif
August
aha, oczywiscie ten sposób, który podałem wyzej nie likwiduje kłopotu z zapisyswaniem konfiguracji dla pluga z poziomu menu
hao
Tak to jest jak się robi update o 2 w nocy...

http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?p=1036#1036

Tu jest oficjalny workaround.
hmm zmieniłem ten plik od bramki PF a smsy nie dość że w dalszym ciągu nie dochodzą na idee to teraz się jeszcze zaczął kontakt wywalac po wysłaniu... :shock: proponuje 'pozyczenie' bramki z tlenu(jeżeli się da oczywiście)...
miluti
Bramka wysyłała przez chwilę do Idei jak należy, później zaczęły się problemy z wysyłką przez Konnekta i wróciłem do bramki Idei.

Dziś sprawdziłem jak się ma wysyłanie sms-ów z z poziomu strony pf i jak na razie wychodzi dokładnie ten sam komunikat który miałem wcześniej na Konnekcie czyli "Nie mogę połączyć się z serwerem SMS."
hao
Niestety, PF dała ciała i już nie wysyła przez swoją bramkę (smsy z numeru 2002) tylko przez bramki www... W efekcie, nie wysyła znowu na Idee... Trzeba będzie nad tym pomyśleć...
misiu98
Czyli jak, bo zgłupłem :?
PF nie ma już swojej bramki, tylko wysyła przez bramki poszczególnych operatorów, czy tak?

Ehhh... A było już tak cudownie... sad.gif
hao
Niestety tak... Owszem, było przecudownie... No nic, pozostaje szukać kolejnej bramki, która sobie z tym dobrze radzi...
sarinnn
Co za porazka sad.gif((((((((((((((((((((((((((((( :cry:
No coz mowi sie trudno...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.