Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Malo widoczne powiadomienie o wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
prz3mo
Da sie jakos zrobic by powiadomienie w tray'u bylo jakos bardziej widoczne??? Bo malej kopertki jakos czasem nie zauwazam i dopiero po czasie "zalapuje", ze ktos do mnie pisze... Najlepiej by mi pasowala jak w GG, zeby w okienku ukazywal sie pocztaek wiadomosci od kogos...
jareq
Polecam wtyczke i style k.Notify które można pobrać z katalogu Konnekta...
Sija
wiesz, ze istnieje cos takiego jak wtyczka K.Notify ?
ktora zreszta jest dolaczana do instalki, wiec trudno ja przeoczyc...
jareq
QUOTE(Sija)
wiesz, ze istnieje cos takiego jak wtyczka K.Notify ?
ktora zreszta jest dolaczana do instalki, wiec trudno ja przeoczyc...

... nie koniecznie - przecież kolega mógł pobrać wersję mini w której nie ma k.Notify ani żadnych innych wtyczek :wink:
Sija
QUOTE(jareq)
QUOTE(Sija)
wiesz, ze istnieje cos takiego jak wtyczka K.Notify ?
ktora zreszta jest dolaczana do instalki, wiec trudno ja przeoczyc...

... nie koniecznie - przecież kolega mógł pobrać wersję mini w której nie ma k.Notify ani żadnych innych wtyczek :wink:


nawet jesli to jest FAQ, pomoc [nawet tam o tym jest gdzies], forum itd.
Olórin
W wersji mini jest tylko update, więc user i tak musi pobrać wtyczki z centralki (a zazwyczaj pobierze wszystkie wink.gif)
MiLKA
niby teoretycznie tak, ale domyślnie po wgraniu wszystkich wtyczek musi wybrać co chce, a nie każdy jest asem i wie jak co i kiedy zrobić aby mu działało... To takie moje 0.03$
Olórin
Moim zdaniem powinien powstać krótki i rzeczowy spis funkcji wtyczek. O każdej 1, góra 2 zdania.

ps. polecam kMigacz (miga scrolllockiem na klawiaturze kiedy mamy nieprzeczytaną wiadomość) do informowania o wiadomościach wink.gif
jareq
QUOTE(Olórin)
W wersji mini jest tylko update, więc user i tak musi pobrać wtyczki z centralki (a zazwyczaj pobierze wszystkie wink.gif)

Tak wiem... no ale wygląda na to że ten user jakoś nie zalicza sie do tych o których mówisz tongue.gif
NelQ
QUOTE(Olórin)
Moim zdaniem powinien powstać krótki i rzeczowy spis funkcji wtyczek. O każdej 1, góra 2 zdania.

(...)


Jestem jak najbardziej za!! Uniknęlibyśmy takich i podobnych pytań...
Olórin
To do dzieła wink.gif Twórzcie :]
NelQ
QUOTE(Olórin)
To do dzieła wink.gif Twórzcie :]


Nie ma sprawy już się zabieram. Powinno być jeszcze dzisiaj.



EDIT: :!:
Spis jest zrobiony w około 2/3, plik wrzucę jak będą opisane wszystkie.

Ponieważ nie korzystałem nigdy z kilku wtyczek proszę o napisanie krótkiego opisu dla wtyczek:

ASTAT (astat.dll)
DzielniK (dzielnik.dll)
kStatus (kStatus.dll)
kStatusLog (ksl.dll)



EDIT2:
Wrzucam plik. NIE JEST TO JESZCZE OSTATECZNA WERSJA. Kolejność wtyczek jest narazie losowa, proszę o zgłaszanie uwag.
.misiek
QUOTE(NelQ)
Nie ma sprawy już się zabieram. Powinno być jeszcze dzisiaj.



w takim razie jak skończysz daj znać, biggrin.gif
znam już takich co by chcieli taki opisk
prz3mo
OK, thanx Panowie. Rzeczywiscie nie mialem tej wtyczki wlaczonej, sorki za lamerskie pytanko smile.gif THANX ALL smile.gif
NelQ
QUOTE(prz3mo)
OK, thanx Panowie. Rzeczywiscie nie mialem tej wtyczki wlaczonej, sorki za lamerskie pytanko smile.gif THANX ALL smile.gif


Chyba nie rozumiesz pojęcia "lamer". Nie będę się tu nad tym rozwodził, ale w każdym bądź razie to nie było pytanie "lamerskie". Ale właśnie po to żeby zapobiegać takim pytaniom powstanie ten spis smile.gif
dulek000
QUOTE
ASTAT (astat.dll)
DzielniK (dzielnik.dll)
kStatus (kStatus.dll)
kStatusLog (ksl.dll)


Astat-pobiera status z winampa.
Dzielnik- Służy do dzielenia wiadomości na dwie części, gdy są dłuższe niż limit ustawiony w konfiguracji.
kStatus- Wtyczka zapisująca zmiany statusów do historii.
kStatusLog- Rozwinięty kStatus, dodano między innymi okno logowania.
NelQ
QUOTE(dulek000)
Astat-pobiera status z winampa.
Dzielnik- Służy do dzielenia wiadomości na dwie części, gdy są dłuższe niż limit ustawiony w konfiguracji.
kStatus- Wtyczka zapisująca zmiany statusów do historii.
kStatusLog- Rozwinięty kStatus, dodano między innymi okno logowania.


Dzięki. Teraz już jest wszystko. Pierwsza wersja już opublikowana:
:arrow: KLIK



EDIT:
Skończone::arrow: KLIK
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.