Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozszerzenia w kSound
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ComX
nie wiem czy to kolejne bzdurki nie warte poswiecenia czasu ale wydaja mi sie raczej nieskomplikowane a przydatne:
generalnie problem tkwi w dzwiekach gdy nie widze kto i co pisze czyli np jak gram albo leze zdala od komputera i slucham muzyki. Jesli ktos cos wtedy wysle to jest dylemat - wstac/przerwac granie OR olac.
propozycje:
-osobny dzwiek dla osob spoza listy
-osobny dzwiek dla wiadomosci zakonczonych znakiem zapytania (i ew wykrzyknikiem) i wiadomosci o tresci ustalonej (np. "ok" albo "nara") (reg exp bylo by super)

zdarza sie ze mowie komus nar, wlaczam gre i po godzinie slysze msg wiec wracam do windy i widze "nara" bo akurat ktos mial spozniony refleks.
pzdr.
ComX
aha, jesli osoba spoza listy da wiadomosc zakonczona "?" to priorytet dalbym dzwiekowi "spoza listy".
Lukas77
Mi się ten pomysł bardzo podoba, ale pewnie przez to że masz tylko 2 posty i nie masz avatara to większoś powie Ci wirtualne f*** off biggrin.gif
Ale taka funkcjonalnoś by się przydała... ;-)
nix
fajny pomysl biggrin.gif
pielgrzym
Fajne smile.gif

I żeby się dało samemu zdefiniować teksty, których otrzymanie ma mieć inny dźwięk smile.gif
dulek000
Przydatne, przydatne...
no i moze jeszcze dzwiek podczas gdy osoba z listy robi sie niedostepna/niewidzoczna.
Olórin
nix - zrobic kbota i dodać w nim api do grania dzwieków wink.gif
moze byc i kbot zeby tylko dzialalo :-)
2230093
Jestem na TAK.
Oczywiście pełna konfigurowalność dla usera. Można by dodać coś co by rozpoznawało np ze mamy teraz tryb pełno ekranowy aby nie plumkalo mi cały czas.
arct!c
Moja propozycja:

QUOTE
Dzwiek gdy kontakt robi sie niedostepny/niewidzoczny.
2230093
w morde a to sobie odkopalem temat. Niepodoba mi sie ze nie ruszył do przodu albo oczymś nie wiem? to niech ktoś mnie naprostuje.
a ja chciałbym jeden bajer gdy jakas siec sie rozlancza albo łaczy skutecznie ponownie tez mógłby być jakiś dzwiek.
Zdarzyła mi sie taka sytuacja pracowałem ciezko (oglądałem film) czekając na kontakt z kiljentem. w miedzy czasie padł mi jabber i przez 2h zyłem w nieswiadomosci i olalem goscia ktory... (a gdybym wiedzial o tym zdarzeniu to bym odpowiednio zadziałał
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.