Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nowy interfejs
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dwiekopy
sciagnalem dzisiaj kilka nowych rzeczy do konnekta ( wreszcie cos rusza! ) m.in nowy interfejs z opcja ustawienia emotikon. wczesniej menu emotow wyskakiwalo w oknie rozmowy a teraz pojawia sie w gornym rogu ekranu dodatkowo z jednym pustym polem. nie podoba mi sie to. czy mozna to jakos przesuwac, skonfigurowac do pierwotnego stanu?
case
QUOTE(dwiekopy)
wczesniej menu emotow wyskakiwalo w oknie rozmowy a teraz pojawia sie w gornym rogu ekranu  dodatkowo z jednym pustym polem.

zgadza sie.. :roll: [choc nie uzywam go prawie..]
dulek000
QUOTE(dwiekopy)
sciagnalem dzisiaj kilka nowych rzeczy do konnekta ( wreszcie cos rusza! ) m.in nowy interfejs z opcja ustawienia emotikon. wczesniej menu emotow wyskakiwalo w oknie rozmowy a teraz pojawia sie w gornym rogu ekranu  dodatkowo z jednym pustym polem. nie podoba mi sie to. czy mozna to jakos przesuwac, skonfigurowac do pierwotnego stanu?


Potwierdzam, mam to samo...
nix
to nie sprawka interfejsu a nowego kiev - ze wzgledu na blad zwiazany z zamykaniem konnekta musialem szybko wypuscic poprawke - w nowym kiev jest wbudowany mechanizm obslugi listy kontaktow w oknie rozmowy, wymaga on jeszcze dopracowania ale niedlugo bedzie gotowy - to glownie dla wtyczki irc... no ale jak widac pojawil sie przy okazji blad z menu emotikon - na szczescie wiem co moze byc przyczyna wiec jak tylko dorwe sie do zrodel to poprawie i przesle nowa beta wink.gif
dwiekopy
wspaniale! programisci konnekta sie obudzili albo wrocili z wakacji. mam nadzieje ze teraz bedzie wysyp jakis ciekawych wtyczek itp. zobaczymy
StRuGi
QUOTE(nix)
... w nowym kiev jest wbudowany mechanizm obslugi listy kontaktow w oknie rozmowy, wymaga on jeszcze dopracowania ale niedlugo bedzie gotowy - to glownie dla wtyczki irc...

A jabber'owe MUC'e, czy ich lista jest juz obslugiwana ?
Sija
QUOTE(StRuGi)
QUOTE(nix)
... w nowym kiev jest wbudowany mechanizm obslugi listy kontaktow w oknie rozmowy, wymaga on jeszcze dopracowania ale niedlugo bedzie gotowy - to glownie dla wtyczki irc...

A jabber'owe MUC'e, czy ich lista jest juz obslugiwana ?


lista bedzie obslugiwac IRCa, koNNferencje i chaty jabberowe
nix
QUOTE(Sija)
QUOTE(StRuGi)
QUOTE(nix)
... w nowym kiev jest wbudowany mechanizm obslugi listy kontaktow w oknie rozmowy, wymaga on jeszcze dopracowania ale niedlugo bedzie gotowy - to glownie dla wtyczki irc...

A jabber'owe MUC'e, czy ich lista jest juz obslugiwana ?


lista bedzie obslugiwac IRCa, koNNferencje i chaty jabberowe

lista udostepnia API dla innych wtyczek - kazda wtyczka bedzie mogla wyswietlac liste osob w oknie rozmowy - i tylko od tych wtyczek zalezy czy wykozystaja ta funkcje kIEview czy nie
sleesh
nice!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.