Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dziwny blad
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
siara_17
Konnekta uzywam juz dlugo. Wczoraj sciagnelem najniowsza wersje i okazuje sie uszkdzona. Otoz juz omawiam blad
o godz 19.30 zaczolem rozmowe, a o godz 19.45 musialem wykonac restart. po restarcie wlaczam Konnekta i tu sie zaczyna klopot. Slychac dzwiek przychodzacej wiadomosci i sie tu programik posypal. Wiesza sie znikaja kontakty menu tzn okienko jest caly czas CALE BIALE. Chce zaznaczyc ze w starszej wersji tego nigdy nie bylo. Znalazlem nastepny blad otoz przed wyzej wspomnianym bledem mialem jeszcze jeden. Gdy klikalem na menu KONNEKT, OPCJE, WYSLIJ SMSA... to menu sie otwieralo i prawidlowo ale wystarczylo wykonac drobny ruch myszka i sie automatycznie wylaczalo, czyli mowiac prosto nie mialem dostepu do zadnych opcji w menu. Owe bledy wystepuja umnie tylko w nowej wersji. Prosze o pomoc.
hao
Zakładam, że masz WinXP z SP1. Jeżeli Konnekt się wiesza, usuń msg.dtb z katalogu profilu i upewnij że masz wyłączone w konfiguracji

Interfejs/wiadomości/Automatycznie otwieraj okno

Drugi bug jest dosyć dziwny i kompletnie nie mam pojęcia czym może być spowodowany. Jakkolwiek nigdy nie przydał się mi osobiście, nie jest do pierrwsze zgłoszenie tego typu...
siara_17
Dokladnie mam WinXP z SP1 sorki ze zapomnialem dodac. Wiec mowisz ze nie wiesz co to za blad z menu. Trudno jakos bez menu obejde sie sad.gif. Wlasnie dlatego nie wyslalem informacji o bugu z Konnekta bo nie moge wejsc do tej opcji. Oki ide usunac plik ktory radziles.
siara_17
Usunalem plik i Konnekt chodzi swietnie, oczywiscie blad menu dalej wystepuje. Zapomnialem wczesniej powiedziec ze ten blad wyskakuje rowniez przy kliknieciu prawym klawiszem myszki na kontakt.
hao
Jest na to workaround. Naciskasz żeby pojawiło się menu, a w Menu poruszasz się kursorami... Przynajmniej dopóki nie dojdę o co biega...
siara_17
Oki thx.
shw
ja mam xp'ka z sp1 i u mnie zaden z w.w. bledow nie wystepuje.
nawet nie mam tego bledu z bramka pf - swietnie, bez problemu wyslal sms'a (tyle, ze wczesniej bylem zalogowany na stronie, bez logowania nie probowalem...).
hao
Hmmm, bardzo możliwe że windowe INET API wykorzystuje Cookies z explorera i bardzo fajnie biggrin.gif

Fakt faktem nie update'owany Konnekt nie potrafi zapisać tych wartości.
ja mam taki bug wysylam do kogos wiadomosc zamykam okno a zaraz pojawia sie koperta na pasku otwieram a tam moja widomosc (tylko przy rozmowie) biggrin.gif

Ps: przez pare dni niby nie bylo nowych wiadomosci na forum w IE 6 sad.gif a w Netscape 7 otworzylem i nagle 15 nowych biggrin.gif cos z cookies a mam wlaczone akceptowanie w ie 6
sarinnn
Ale macie dziwne bledy smile.gif Ja nic zlego w dzialaniu programu niezauwazylem (raz mialem problemz .dtb)
hao
Gdy następnym razem ci się tak zrobi - wyślij mi konnekt.log
cRoMo
Z tymi cookie'sami tez mam podobny problem, wlasnie przed chwila znow sie tak zdazylo. Musze sie znow zalogowac i ustawic automatyczne logowanie. mam Opere 6, bledy pojawily sie niedawno (po updateowaniu serwera?).
teraz przeglądarm forum przez Netscape 7 i jest wszystko ok , ale w ie co chwile sie cookie sypie :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.