Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtyczka knotes
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
dwiekopy
czy nie dałoby sie zrobic opcji umieszczania zdjęcia pod opisem w okienku knotes? czy jest to w ogóle mozliwe? Mógłbym mieć zdjęcie każdego kontaktu. Co o tym myślicie?
dulek000
QUOTE(dwiekopy)
czy nie dałoby sie zrobic opcji umieszczania zdjęcia pod opisem w okienku knotes? czy jest to w ogóle mozliwe? Mógłbym mieć zdjęcie każdego kontaktu. Co o tym myślicie?


Kava?
jareq
QUOTE(dwiekopy)
czy nie dałoby sie zrobic opcji umieszczania zdjęcia pod opisem w okienku knotes? czy jest to w ogóle mozliwe? Mógłbym mieć zdjęcie każdego kontaktu. Co o tym myślicie?

Taaaaaa normalnie ameryke odkryłes... a może jeszcze byś chciał menu emotikon??

->> KLIK :twisted:

Następnym razem Szukaj zanim założysz nowy wątek :!: :!:
dwiekopy
czyli jest jakas wtyczka do tego czy nie?
.nomis
no... tak? biggrin.gif do ściągnięcia ze strony pz16? http://pz16.alternatywa.info :>
dwiekopy
ok, dzieki. avatarki juz mam. czemu wtyczka nie ma swojej ikonki? moze mam jakas stara wersje
.nomis
Wtyczka nigdy nie miała swojej ikonki. A szkoda, bo psuje mi cała kompozycję w konnfiguracji smile.gif
jareq
Ja już podesłałem pz16' towi ikonki, którą już wkożystał w KTP a w kAva'ie jeszcze nie - napewno w nastepnej wersji pojawi sie jakas ikonka... tongue.gif
chłopcy cierpliwosci.... :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.