Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [BUG] Aktualizacja
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
AgencioR
Mam problem z aktualizacją. Po ściągnięciu aktualki niechce mi sie ona zainstalować, restartuje konnekta i wyskakuje takie okno:

1.
user posted image

Jak klikne na "Tak, zainstaluj teraz" wyskakuje mi bład:

2.
user posted image

klikam "ok", konnekt sie nieodpala. Włączam konnekta ponownie i znowu okienko patrz pk.1 Jak chce uruchomić konnekta musze kliknąć "Nie, zapytaj innym razem." Jak zainstalować nowy update ?

A więc jednym słowem POMOCY biggrin.gif
Kavior
konnekt powinien sie odpalic jesli wejdziesz do katalogu w ktorym go zainstalowales i uruchomisz go przez konnekt-dev ......
AgencioR
yyyyy można jaśniej ? biggrin.gif
Kavior
katalog w ktorym zainstalowales konnekta np:
c:\program files\konnekt

a potem z tego katalogu odpal plik konnekt_dev.exe
balky
najpierw trzeba sciagnac z centralki wersje dev. standardowo przeciez jej nie sciagasz, tylko plik konnekt.exe
Olórin
Wersja dev jest dla twórców wtyczek, nie dla zwykłych użytkowników!
balky
co chyba jednak nie przeszkadza 'zwyklym uzytkownikom' w uzywaniu tej wersji, szczegolnie w tym przypadku, jesli komus zalezalo na posiadaniu najnowszej wersji K (a akurat dev smiga bez problem, sam uzywalem przez jakis czas) smile.gif
misia
Kavior pomoglo CI to??

u mnie po wyskoczeniu takiego okna jak pokazales nie wyskakuje zadne info tylko zwyczajowo sie konnekt zamyka sad.gif a aktualizacja nadal jest niedokonczona i dokonczyc sie jej nie da sad.gif

czy macie na to jakas rade?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.