Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z Aktualizacja
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dark
Witam jestem urzytkownikiem konnekta juz od 2 lat.

Jeszcze niezdazylo mi sie miec wiekszych problemow z nim, bylem wprost zadowolony.
No ale do rzeczy.

Od jakiegos miesiaca niemoge zrobic aktualizacji. Znaczy paczki sie pobieraja. Konnekt sie zamyka a ja ladnie klikam "START" i wszystko sie rozpakowuje, komunikat jest pozytywny... Lecz po uruchomieniu Konnekta nic nowego niema.
Teraz zaczelo sie dziac takie cos ze jak sie konnek uruchamia to wyskakuje mi komunikat ze sa niezainstalowane aktualizacje i czy ma je teraz zainstalowac.... i tak ciagle to samo.

Co z tym zrobic?
dulek000
QUOTE(dark)
Witam jestem urzytkownikiem konnekta juz od 2 lat.

Jeszcze niezdazylo mi sie miec wiekszych problemow z nim, bylem wprost zadowolony.
No ale do rzeczy.

Od jakiegos miesiaca niemoge zrobic aktualizacji. Znaczy paczki sie pobieraja. Konnekt sie zamyka a ja ladnie klikam \"START\" i wszystko sie rozpakowuje, komunikat jest pozytywny... Lecz po uruchomieniu Konnekta nic nowego niema.
Teraz zaczelo sie dziac takie cos ze jak sie konnek uruchamia to wyskakuje mi komunikat ze sa niezainstalowane aktualizacje i czy ma je teraz zainstalowac.... i tak ciagle to samo.

Co z tym zrobic?


Jeśli masz ten komunikat to znaczy, że konnket się zaktualizował (dokładnie kupdate)

Wywal katalog temp...
dark
Usunolem temp i wszystko poszlo OK

THX
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.