Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Otwieranie linkow w przegladarce innej niz domyslna
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
mawerik
Czy jest mozliwosc otwierania linkow w przegladarce niedomyslej? Domylana mam IE, chce, zeby linki otweraly sie w Mozilli, lecz nie chce ustawiac Mozilli jako domylnej, bo inne osoby korzystajace z komputera uzywaja IE. Wiem, ze szukuje sie nowe kIEview wiec moznaby dodac do niego taka funkcje, to chyba nie bedzie duzy problem smile.gif

PS. Tyczy sie to rowniez Faworkow
Olórin
Nie, nie da się smile.gif Może by nakłonić innych użytkowników na Mozillę ? wink.gif
mawerik
Probowalem ale jakos nie wyszlo :wink:
Moze tworcy pomysla o tym razem z wersja 0.7...
Aule
Teoretycznie w większości przeglądarek jak sie poda w uruchom ścieżke do pliku exe, a po spacji adres strony, to sie włączy wybrana strona(IE, firefox i Opera, możliwe, że i inne, ale na tych sprawdzałem). Może Olorin dodaj do kDodatków taką funkcje? W ustawieniach user podawałby ścieżke do przeglądarki. tongue.gif
m4t3k
A ja pamiętam piękne czasy gdy jako domyślną przeglądarkę miałem ustawionego Firefoxa i nie dość, że link mi się otwierał z tej przeglądarce to jeszcze w aktualnie wybranej zakładce. A teraz otwiera mi się w nowym oknie przeglądarki. Czy ktoś wie jak to zmienić żeby było jak za dawnych lat? wink.gif
lipa
QUOTE(m4t3k)
A ja pamiętam piękne czasy gdy jako domyślną przeglądarkę miałem ustawionego Firefoxa i nie dość, że link mi się otwierał z tej przeglądarce to jeszcze w aktualnie wybranej zakładce. A teraz otwiera mi się w nowym oknie przeglądarki. Czy ktoś wie jak to zmienić żeby było jak za dawnych lat? wink.gif

:arrow: http://update.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=158

...np. tak :wink: ale gdzieś w tamtym serwisie powinien być plugin, który nazywa się bodajże "single window" i on też powinien załatwić sprawę.
m4t3k
Ok, sprawdzę, w sumie wygodny plugin no to czemu nie. A wtedy jak mi się otwierało w aktywnej zakładce to nie miałem go zainstalowanego :>

+

Świetnie, otwiera mi się w nowej zakładce, w sumie to mała różnica, ale to nie to samo co dawniej... sad.gif

Nie no ok, jest nawet lepiej wink.gif
Lwiczek
QUOTE(mawerik)
Czy jest mozliwosc otwierania linkow w przegladarce niedomyslej? Domylana mam IE, chce, zeby linki otweraly sie w Mozilli, lecz nie chce ustawiac Mozilli jako domylnej, bo inne osoby korzystajace z komputera uzywaja IE. Wiem, ze szukuje sie nowe kIEview wiec moznaby dodac do niego taka funkcje, to chyba nie bedzie duzy problem :)

PS. Tyczy sie to rowniez Faworkow


hmm... przeciez mozna ustawic rozne przegladarki domyslne dla roznych uzytkownikow...
Olórin
Wersja obrazkowa, firefox 1.0rc2

Załączniki

Aule
U mnie nawet nie ma takeij opcji, jakąTy masz wersje ff? :?
Olórin
QUOTE(pz16)
U mnie nawet nie ma takeij opcji, jakąTy masz wersje ff? Confused

QUOTE(Olórin)
Wersja obrazkowa, firefox 1.0rc2

....wczorajsze wydanie o ile się nie myle, ale w rc1 też było
Aule
W 1.0PR1 nie było tongue.gif
Olórin
Mówię że było w RC 1.
mawerik
QUOTE(Lwiczek)
QUOTE(mawerik)
Czy jest mozliwosc otwierania linkow w przegladarce niedomyslej? Domylana mam IE, chce, zeby linki otweraly sie w Mozilli, lecz nie chce ustawiac Mozilli jako domylnej, bo inne osoby korzystajace z komputera uzywaja IE. Wiem, ze szukuje sie nowe kIEview wiec moznaby dodac do niego taka funkcje, to chyba nie bedzie duzy problem smile.gif

PS. Tyczy sie to rowniez Faworkow


hmm... przeciez mozna ustawic rozne przegladarki domyslne dla roznych uzytkownikow...


siedzimy na jednym profilu uzytkownika, nie mamy przed soba tajemnic :wink:
Lwiczek
Ale tu nie o tajemnice chodzi ale o wygod użytkowania... właśnie jak w tym przypadku :> Każdy może sobie ustawić Windowsa jak mu się podoba [w ograniczonym zakresie oczywiście, no ale zawsze...]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.