Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Do Przemekc1
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
yuro
Odnośnie:
Jak nie widzisz takiego dużego napisu FAQ to wiń za to swojego okulistę, a jeśli go nie masz to sobie załatw. Ewentualnie do Twojej nauczycielki od polskiego, że nie nauczyła Cię czytania ze zrozumieniem.

Jak nie wiesz to się nie kompromituj i naucz szukać i jeszcze dajesz taki głupi usmieszek na koniec ( smile.gif ).

-----------------------------------------
Jak nie możesz poradzić sobie ze swoją psychika i jesteś sfrustrowany, to zajmij się np. robieniem na drutach... podobno pomaga.
Faktycznie nie zerknąłem do FAQ, bo się spieszyłem, ale to nie upoważnia Cię do zgryźliwości. Chill out ! ! ! !
Mój pierwszy post i już się jakiś burak na mnie wyładował...
A co do uśmieszku, to nie wybieralem go z menu, tylko wpisałem z klawiatury - nie moja wina, że taka emotikona jest przyporządkowana.

(Ciekawe, jak szybko ten post zniknie, a ja dostanę bana - takie posty są niewygodnie. Łatwiej wywalić taki post, niż zwrócić uwagę niektórym użytkownikom żeby troszkę wyluzowali. Co z tego , że ma większy staż skoro się nie potrafi zachować? Moderator powinien trochę czuwać nad tym).
Sad
Jest w tym troche racji. Ostatnio porobilo sie tutaj cos dziwnego. Atmosfera raczej malo przyjemna sad.gif
dulek000
QUOTE(yuro)
Odnośnie:
Jak nie widzisz takiego dużego napisu FAQ to wiń za to swojego okulistę, a jeśli go nie masz to sobie załatw. Ewentualnie do Twojej nauczycielki od polskiego, że nie nauczyła Cię czytania ze zrozumieniem.

Jak nie wiesz to się nie kompromituj i naucz szukać i jeszcze dajesz taki głupi usmieszek na koniec ( smile.gif ).

-----------------------------------------
Jak nie możesz poradzić sobie ze swoją psychika i jesteś sfrustrowany, to zajmij się np. robieniem na drutach... podobno pomaga.
Faktycznie nie zerknąłem do FAQ, bo się spieszyłem, ale to nie upoważnia Cię do zgryźliwości. Chill out ! ! ! !
Mój pierwszy post i już się jakiś burak na mnie wyładował...
A co do uśmieszku, to nie wybieralem go z menu, tylko wpisałem z klawiatury - nie moja wina, że taka emotikona jest przyporządkowana.

(Ciekawe, jak szybko ten post zniknie, a ja dostanę bana - takie posty są niewygodnie. Łatwiej wywalić taki post, niż zwrócić uwagę niektórym użytkownikom żeby troszkę wyluzowali. Co z tego , że ma większy staż skoro się nie potrafi zachować? Moderator powinien trochę czuwać nad tym).


Hm... ale ogólnie Ci pomógł, bo w faq'u znalazłeś odpowiedź...
yuro
No tak, odpowiedź znalazłem, ale niepotrzebnie się tak wyładował.
Było widać, ile postów do tej pory napisałem. Wystarczylo napisać: "Zerknij do FAQ" i byłoby ok.
Tacy użytkownicy (użytkownik zaawansowany, więc można myśleć, że obyty z forum) odstrasza początkujących.
Może któryś z moderatorów zwróciłby na to uwagę?
Olórin
Zgadzam się, wystarczy napisać "Zajrzyj do FAQ" czy coś takiego. Ale człowieka czasami trafia jak widzi takie samo pytanie poraz n-ty na forum...

ps. Przenoszę do Hyde-Park'u
lipa
QUOTE
i jeszcze dajesz taki głupi usmieszek na koniec ( Smile ).

to tak jakby komuś powiedzieć "nie podoba mi się twój głupi ryj!" laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Aule
yuro: wyobraź sobie, że jakiś dzieciak pyta Cie o to ile to 2+2 dziesięć razy na godzinę. Ty wiesz i dla ciebie jest to oczywiste, a odpowiedź jest w książce.
To tera już możesz sie wczuć w kolegę. IMO nie potrzeba było tylu pisać o tym żeby zajrzał do faq. Mniej miejsca zajęłoby napisanie odpowiedzi :wink:
lhs
QUOTE(Sad)
Jest w tym troche racji. Ostatnio porobilo sie tutaj cos dziwnego. Atmosfera raczej malo przyjemna sad.gif

Jest w tym 100% racji.
Sija
QUOTE(lhs)
QUOTE(Sad)
Jest w tym troche racji. Ostatnio porobilo sie tutaj cos dziwnego. Atmosfera raczej malo przyjemna sad.gif

Jest w tym 100% racji.


jestes katolem ?
lhs
Chcesz pogadać o Konnekcie - proszę bardzo.
Sija
QUOTE(lhs)
Chcesz pogadać o Konnekcie - proszę bardzo.


jesli nie zauwazyles, to jest "Hydepark".
NelQ
Wiesz co, jak byś po raz n-ty zobaczył temat: KILKA PROPOZYCJI to też byś się wkurzył. Wierz mi, że powtórki tematów są BAAARDZO denerwujące po jakimś czasie reguralnego przeglądania forum.
lhs
QUOTE
jesli nie zauwazyles, to jest \"Hydepark\".

No właśnie. Dlatego nie powinna dziwić cię moja odpowiedź - nie mam ochoty rozmawiać z tobą na tematy nie związane z Konnektem. Gdybym taką ochotę miał, rozmawiałbym na pewno nie na forum.

QUOTE
Wiesz co, jak byś po raz n-ty zobaczył temat: KILKA PROPOZYCJI to też byś się wkurzył. Wierz mi, że powtórki tematów są BAAARDZO denerwujące po jakimś czasie reguralnego przeglądania forum.

Forum przeglądam regularnie i, jak już kiedyś pisałem, dużo bardziej niż w kółko powtarzające się pytania nowych użytkowników wkurzają mnie aroganckie odzywki niektórych "zaawansowanych".
Sad
QUOTE(Sija)
QUOTE(lhs)
Chcesz pogadać o Konnekcie - proszę bardzo.


jesli nie zauwazyles, to jest "Hydepark".


jeden sie ostatnio stawial i do dzisiaj go szukają..
lhs
He, he - też sporo na tym forum bywasz, więc zauważyłeś już pewnie nie raz, że Sija napawa mnie lękiem panicznym...
Przemekc1
Faktycznie wydaje mi się, że za ostro Cię potraktowałem ale tekst "nie miałem czasu zerknąć do FAQ" jest po prostu śmieszny bo napisanie tego postu było chyba dłuższe. Przed przeczytaniem tego tematu przeprosiłem Cię w tamtym temacie już, nie jestem pewien czy przed powstaniem tego tematu czy też nie.
Nie obchodzi mnie, ze jesteś pierwszy raz na tym forum.

Sory na serio mnie wtedy poniosło ale tak czy tak dałem Ci rozwiązanie ( w tym przypadku zajrzenie do FAQ.)

Ja tam nie widze powodu do bana. Głupio się zachowałem a Ty mi to tylko uświadomiłeś, to wszystko. Tak pisze tylko bo bana tak czy siak nie mógłbyś za to dostać.
pielgrzym
QUOTE(Sija)
jestes katolem ?


Masz coś do katolików? 8)
atol
QUOTE(Sija)

jestes katolem ?


to coś do mnie :wink:
Sija
na razie chce sie tylko zorientowac w sytuacji :>
yuro
QUOTE(Przemekc1)
Faktycznie wydaje mi się, że za ostro Cię potraktowałem ale tekst \"nie miałem czasu zerknąć do FAQ\" jest po prostu śmieszny bo napisanie tego postu było chyba dłuższe. Przed przeczytaniem tego tematu przeprosiłem Cię w tamtym temacie już, nie jestem pewien czy przed powstaniem tego tematu czy też nie.
Nie obchodzi mnie, ze jesteś pierwszy raz na tym forum.

Sory na serio mnie wtedy poniosło ale tak czy tak dałem Ci rozwiązanie ( w tym przypadku zajrzenie do FAQ.)

Ja tam nie widze powodu do bana. Głupio się zachowałem a Ty mi to tylko uświadomiłeś, to wszystko. Tak pisze tylko bo bana tak czy siak nie mógłbyś za to dostać.


OK, sprawa rozwiązana. Na następny raz już troszkę inaczej postąpię. Nie przewidziałem tego, że kogoś to zdenerwuje.
pielgrzym
QUOTE(Sija)
na razie chce sie tylko zorientowac w sytuacji :>


Piszesz jakbyś był "słupem" wink.gif
Sija
QUOTE(pielgrzym)
QUOTE(Sija)
na razie chce sie tylko zorientowac w sytuacji :>


Piszesz jakbyś był "słupem" wink.gif


ale tylko telekomunikacyjnym... nawet nie wiesz jakie to napiecie ;>
yuro
Przczytałem także swój post, którym rozpocząłem ten temat. Sorki, też nie byłem miły, ale trochę się zirytowałem.
pielgrzym
QUOTE(Sija)
ale tylko telekomunikacyjnym... nawet nie wiesz jakie to napiecie ;>


Hehe, rozbroiłeś mnie teraz wink.gif

laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.