Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt 2x w rejestrze
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
lipa
Mam konnekta w dwoch miejscach na dysku (mój i siory) - dlatego tak, a nie podzielonego na dwa profile, bo siora zbyt często coś psuła i niestety mój K też z tego powodu cierpiał. No wiec problem w tym, że one oba odnosza sie do jednego miejsca w rejestrze (chyba), więc za każdym razem gdy włącze konnekta, to pyta sie jaki profil wybraę, bo jeśli wcześniej był włączony konnekt siory, to w rejestrze jest jej profil zadeklarowany, a kiedy odpalam mojego nie może znalezc siostry profilu wiec sie pyta który odpalic... no a przecież jest tylko jeden - mój. Nie wiecie, jak osobno je zadeklarowac w rejestrze i czy ew. da się to załatwić inaczej?!
Aule
Zrób dwa skroty. W obu ścieżki do Konnekta i w obu parametr -profile="nazwa_profilu".
lipa
no patrz! takie oczywiste, a o tym nie pomyślałem smile.gif DZIEKI! jest tylko male 'ale' - za każdym razem wyświetla się splashscreen...
Aule
To akurat chyba błąd, a z tego co pamiętam to dopiero od .115 chyba sie pokazuje i nie zwraca uwagi na ustawienia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.