Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z atualizacją
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
SkkF
Ostatnia aktualizacja (6 listopada). Podczas instalacji nie chciała się zainstalować jakaś bilblioteka (*.dll) dałem zignoruj. Zainstalowało się. Potem patrzę i nie mam kIEview. Wystąpił błąd krytyczny.

Skasowałem katalog temp i jak narazie wszystko ok, tylko nadal nie mam kIEview!!

EDIT:
Gdy chcę zrestartować lub wyłączyć konnekta wyskakuje wyjątek krytyczny sad.gif
SkkF
Hallo?
Aule
uruchom z parametrem -plugins i wyłącz wszystki wwtyczki oprocz niezbędnych do działania (ui.dll,update ) i jak sie sie nie zrobi wywałka to ściągnij kIEview eszcze raz. Nic innego do głowy mi nie przychodzi.
SkkF
Ok, tylko skąd mam ściągnąć kIEview, nie mam go w ogóle w menu - drzewko - w ustawieniach... :/
Przemekc1
Włącz sobie jeszcze wtyczke update i ści.ągnij sobie z centralki Konnekta
http://www.kplugins.net/plugins.kieview.xml
jareq
QUOTE(SkkF)
Ok, tylko skąd mam ściągnąć kIEview, nie mam go w ogóle w menu - drzewko - w ustawieniach... :/

Wchodzisz w aklualizacje czekasz aż pobierze informacji i na dole w okienku klikasz na "Więcej opcji" pokażą się wszystkie opcje wyboru i zaznaczas kIEview - ściągnie się bez problemu wink.gif
SkkF
No dobra, wpadłem na to wcześniej (a co! smile.gif) ali i tak lipa. Wyłączyłem wszystkie wtyczki oprócz kUpdate. Próbuję ściągnąć kIeview z centralki konnekta, pobiera dane. Wyskakuje okienko, pisze że musi zostać uruchomony program instalacyjny i 3 możliwości:
1) Tak, pobierz coś tam, coś tam
2) Nie, coś tam coś tam
3) Przypomnij później (czy jakoś tak)

Daję 1) i wyskakuje, że jakieś niezrozumiałe polecenie, czy tam instrukcja. I przerywa operację. Potem próbowałem z wiadomosc.info, ale oczywiście też się nie udało...

Help!! sad.gif

EDIT:

Doszedłem do kolejnego odkrywczego wniosku - nie ściągałem kIEview tylko style i emotikony. I mam centralkę konnekta:
QUOTE
+ Konnekt
|  + Wtyczki
|  |  + kIEview
|  |  |  + style
|  |  |  + emotikony
|  |  |  + wtyczka


I gdy klikam na taki kwadracik przy "wtyczka", żeby wyświetlił się zielony ptaszek, to nic się nie dzieje. Po prostu nie da się tego zaznaczyć :/ NAwet gdy zaznaczam inne opcje, to i tak guzik "start" jest nieaktywny.


Aha - i jak wyłączyłem wszystkie wtyczki wtyczki oprócz update, to łzamyka się dobrze... Nie wyskakuje błąd krytyczny

Na innych profilach wszystko działa ok..
lhs
smile.gif

Załączniki

SkkF
Hyhy, głupek ze mnie okazało się że miałem kIEview, tylko był wyłączony we wtyczkach.

Tylko przy wyłączaniu pojawia się nadal wyjątek krytyczny, muszę sprawdzić która wtyczka nawala smile.gif

MAMY WINNEGO!! JEST TO GADACZ!! JUZ WSZYSTKO DZIALA, DZIĘKI ZA POMOC smile.gif

KUR****** znowu nie działa, wyłączyłem gadacza i było spoko. ALe kIEview jest na liście wtyczek wlaczone ale nie dziala i nie ma w konfiguracji. Wyłączyłem we wtyczkach kIE, restartuję i znowu jakiś error!!
SkkF
Powróciłem do punktu wyjśćia. kIEview jest zaznaczone na liście wtyczek ale nie działą i nie ma go w konfiguracji. Gdy wyłączam konnekta występuje wyjątek krytyczny. Gadacz jest wyłączony sad.gif

Wyłączyłem wszystkie wtyczki oprócz gg i kIEview i znów kIEview działa... Więc kolejna wtyczka sie zepsuła, czy co?? sad.gif W konfiguracji nadal nie widnieje na liśćie...
Olórin
kIEView jest pod Interfejs->Okno rozmowy, nie interfejs->kIEView wink.gif
arunia26
Orólin, dlaczego to jest takie skomplikowane, przecież ludzie którzy wymyślili kompy chcieli ułatwić zycie innym, a ja siedzę już ały dzień i nie działa to pieroństwo, kolega (informatyk) przesłał mi dll-e mailem i dalej nic nie działa, co mam zrobić zeby działało, proszę o link do instrukcji instalowania Konnekta (step by step) nie wchodze tu zeby kogoś (...) ale jak aplikacja wypisuje mi że za chwilę się wyłączy i uruchomi się program instalacyjny to zakładam ze to prawda, ale NIE jest tak.....
Tlena już odinstalowałem bo (...) się adresy przy autoupdate - nie chcianym i nie zaplanowanym.................
jareq
Radykalne rozwiązanie :twisted:
SkkF
Wszystko wskazuje na to, że to wina kLawy. :/ Szkoda bo przydawała się. Jak jej nie ma to wszystko git, jak jest nic nie działa tongue.gif
Olórin
Masz najnowszą betę ?
NelQ
QUOTE(arunia26)
Orólin, dlaczego to jest takie skomplikowane, przecież ludzie którzy wymyślili kompy chcieli ułatwić zycie innym, a ja siedzę już ały dzień i nie działa to pieroństwo, kolega (informatyk) przesłał mi dll-e mailem i dalej nic nie działa, co mam zrobić zeby działało, proszę o link do instrukcji instalowania Konnekta (step by step) nie wchodze tu zeby kogoś (...) ale jak aplikacja wypisuje mi że za chwilę się wyłączy i uruchomi się program instalacyjny to zakładam ze to prawda, ale NIE jest tak.....
Tlena już odinstalowałem bo (...) się adresy przy autoupdate - nie chcianym i nie zaplanowanym.................


Problem nie leżyw "skomplikowniu" programu, tylko w różnych konfiguracjach komuterów - ile kompów tyle różnych konfiguracji. Może poczekaj na rozwiązanie tego problemu na forum, a jeśli nadal będziesz miał problemy - napisz.
nemoo
Oprócz K.Lawy dodatkową wtyczka która moze wywalac konnekta podaczar zamykania to KSL.dll. W tym przypadku nalez ściągnąć nową z http://pz16.alternatywa.info/beta/ksl.dll Pozdrowionka
SkkF
QUOTE(Olórin)
Masz najnowszą betę ?

0.6.120.116

Jak nie mam Klawy to mi śmiga...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.