Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG 1.3.18
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
hao
Na becie nowe gadu...

QUOTE
+ GG - poprawka anulowywania okien dialogowych
+ GG - po rozłączeniu kZmieniaczem nie powinna łączyć się ponownie sama...
^ GG - nowsze LibGadu
+ GG - poprawka pobierania tokenów


Najwiecej zmienilo sie w samym kodzie, wiec prosilbym o gruntowne przetestowanie (zwlaszcza pod kątem nowych bugów)
Przemekc1
Nadal nie pobiera tokenu, nie da się zmienić hasła.
Rzeczywiście nie łączy się ponownie.
Olórin
Błąd pobierania tokenu :>

ps. hao - kiedy poprawiony MEX_TITLE w kjabber ? wink.gif)))
m4t3k
QUOTE(hao)
+ GG - po rozłączeniu kZmieniaczem nie powinna łączyć się ponownie sama...

Hura! Bo po tym jak wydawało mi się, że znaleziono rozwiązanie znowu paskuda zaczęła się sama łączyć :/
Olórin
Nie wiem jak w tej wersji, ale w poprzednich był duży błąd powodujący gubienie łamań lini przy odbiorze wiadomości z formatowaniem. Czy zostało to poprawione ??? (sądze że problemem było to że kIEView nie dodawał <br/> widząc flagę MF_HTML)
nix
QUOTE(Olórin)
Nie wiem jak w tej wersji, ale w poprzednich był duży błąd powodujący gubienie łamań lini przy odbiorze wiadomości z formatowaniem. Czy zostało to poprawione ??? (sądze że problemem było to że kIEView nie dodawał <br/> widząc flagę MF_HTML)

hmm no ale logicznym sie chyba wydaje ze to chyba wtyczka GG powinna przesylac odrazu z <br/> ... Hao jak sie sie sprawy maja? poprawione?
NelQ
QUOTE(Olórin)
Mały offtopik: pracuję nad wtyczką do wysyłania wiadomości z tytułem (+ pare ficzerów dla joggera). Screen w załączniku. I tutaj pytanie: jakie tagi HTMLowe jeszcze się przydadzą poza tymi które są na screenie (Para to <p>) ?

PS. Beta wyjdzie kiedy wyjdzie poprawiony kJabber, bo jak mówiłem narazie nie wysyła tytułów tongue.gif


Może " <br> " o ile nie będzie automatycznego zamieniania ENTER-ów na " <br> "
i " &nbsp; "

EDIT:
Olórin przy wydzielaniu wątku na nowy temat zostawił przez przypadek ten post. Powinien być tu
jareq
QUOTE(hao)
Na becie nowe gadu...
[...]
+ GG - po rozłączeniu kZmieniaczem nie powinna łączyć się ponownie sama...
[...]


Jak uruchomię Konnekta to kZmieniacz ma odrazu ustawiony ostatni status jaki miałem podczas zamknięcia a sieci mają Niedostępny to troche bez sensu :? bo jak już coś to w sieciach powinien ustawiać tak samo (ale ja bym tego nie chciał wolę jak Konnekt po włączeniu ma status Niedostępny i sam wybieram jaki akurat chcę)
Wcześniej tego nie było i uruchamiał się zawsze z Niedostępnym (nic wcześniej nie zmieniałem w konfiguracji a teraz sprawdzałem czy da się to gdzieś zmienić ale niestety...)
Najwidoczniej ta ostatnia aktualizacja to zmieniła sad.gif

Czy u wszystkich jest tak samo???
NelQ
:shock: U mnie nadal jest tak, jak było.
Quattrox
poprawiles wieszanie sie wtyczki podczas laczenia z serwerem gg?smile.gif bo jak narazie widze problemu nie ma smile.gif
NelQ
QUOTE(Przemekc1)
Nadal nie pobiera tokenu, nie da się zmienić hasła.
Rzeczywiście nie łączy się ponownie.


A u mnie token pobiera bez problemu - przed chwilą zmieniłem hasło. Może spróbuj jeszcze raz.
dulek000
QUOTE(NelQ)
QUOTE(Przemekc1)
Nadal nie pobiera tokenu, nie da się zmienić hasła.
Rzeczywiście nie łączy się ponownie.


A u mnie token pobiera bez problemu - przed chwilą zmieniłem hasło. Może spróbuj jeszcze raz.


U mnie też wszystko działa!

Nareszcie... biggrin.gif
.misiek
również już wszystko śmiga, pobiera token i da się hasło zmienic biggrin.gif
nemoo
Problem z tokenem był z winy servera GG. Wiem bo chciałem sobie załozyc nowy numer i ani w konnekcie ani w GG ani w zadnym innym komunikatorze sie nie dało. A wiec......
atol
no to do pełnej obsługi GG brakuje tylko rozmów głosowych... (chyba)

EDIT
i bannerów reklamowych w oknie rozmowy :wink:
Quattrox
QUOTE(atol)

EDIT
i bannerów reklamowych w oknie rozmowy  :wink:


oho tego by jeszcze brakowalo zeby mi reklama durexa brzeczala w glosnikach wink.gif
Przemekc1
Próbowałem jeszcze raz, nic nie pomaga.
Właśnie pobrałem aktualizacje i spróbowałem ponownie, tokeny działają :!: biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.