Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotki, dzwieki, opisy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bazi
1/ Widze, ze mozna zdefiniowac sobie juz ilosc wierszy i kolumn w oknie wyborow emotek 8) , ale brakuje jeszcze mozliwosci zdefiniowania w opcjach wymiarow komorek. Tzn, NIE chodzi mi absolutnie o to, zeby definiowac rozmiar dla kazdej komorki osobno, a globalnie... laugh.gif

2/ Przydaloby sie, aby mozna bylo przyporzadkowac konkretne dzwieki do kontaktow na liscie. Sluchajac muzyki, ogladajac film, TV i/lub lezac sobe w wyrku, robiac cos nie bedac przy kompie, nie zawsze chce mi sie odpowiadac kazdemu, a tak przyporzadkowal bym sobie dzwieki - przychodzacej wiadomosci - do 'najwazniejszych osobistosci' i wiedzialbym od razu, kto pisze.

3/ Jezeli ustawimy opisy pod kontaktami to denerwujace jest to, ze wiersz opisu ma taka sama wysokosc, co kontaktu - wydluza to niemilosiernie liste... Opis powinien byc 'zwiazany z kontaktem'. Pare punktow pod kontaktem opis, a pomiedzy kazdym 'zestawem' opis+kontakt wiekszy odstep. :wink:
atol
QUOTE(bazi)
2/ Przydaloby sie, aby mozna bylo przyporzadkowac konkretne dzwieki do kontaktow na liscie. Sluchajac muzyki, ogladajac film, TV i/lub lezac sobe w wyrku, robiac cos nie bedac przy kompie, nie zawsze chce mi sie odpowiadac kazdemu, a tak przyporzadkowal bym sobie dzwieki - przychodzacej wiadomosci - do 'najwazniejszych osobistosci' i wiedzialbym od razu, kto pisze.


coś takiego akurat da się zrobić.
dany kontakt => więcej => dzwięki... baw się dowoli
Aule
Co do 3 to trzeba czekać na nową liste kontaktów, bo w obecnej sie tak nie da.
A tak przy okazji, to już było....
dulek000
QUOTE(bazi)
3/ Jezeli ustawimy opisy pod kontaktami to denerwujace jest to, ze wiersz opisu ma taka sama wysokosc, co kontaktu - wydluza to niemilosiernie liste... Opis powinien byc 'zwiazany z kontaktem'. Pare punktow pod kontaktem opis, a pomiedzy kazdym 'zestawem' opis+kontakt wiekszy odstep.  :wink:


Będzie w 0.7...
bazi
atol: :oops: Faktycznie, nie zauwazylem, dzieki smile.gif

pz16: No to pozostaje czekac smile.gif Sorrki, ze poruszylem omawiany juz temat, ale forum jest duze, propozycji mnostwo, a wszystkich nie przejrze. Owszem, mozna skorzystac z wyszukiwania - tylko jakie dac zapytanie, zeby bylo trafne :?

dulek000: No to pieknie, j.w. czekam z niecierpliwoscia 8)
Lwiczek
QUOTE(bazi)
3/ Jezeli ustawimy opisy pod kontaktami to denerwujace jest to, ze wiersz opisu ma taka sama wysokosc, co kontaktu - wydluza to niemilosiernie liste... Opis powinien byc 'zwiazany z kontaktem'. Pare punktow pod kontaktem opis, a pomiedzy kazdym 'zestawem' opis+kontakt wiekszy odstep.  :wink:


Hmm... A nie pasują ci opisy obok nazwy kontaktu? IMHO dużo bardziej wygodne niż te pod kontaktem...
bazi
Pasuja - juz sie zdazylem przyzwyczaic, bo dajac opis pod kontakt kiepsko wyglada i meczy...
Jak jest opis obok kontaktu to, trzeba sporo rozszerzyc okno K, zeby zobaczyc pelen opis - jak jeszcze kontakt ma dlugi opis i nazwa kontaktu jest dluga to okno zajmuje ponad 1/3 szerokosci ekranu [@1280x1024].
Olórin
Jak jest bardzo długi i początek jest interesujący to najeżdżasz myszką i widzisz w tipie smile.gif
Lwiczek
QUOTE(Olórin)
Jak jest bardzo długi i początek jest interesujący to najeżdżasz myszką i widzisz w tipie :)


O wlasnie... dodatkowo ustawia sie jeszcze minimalna czytelna czcionke i widac stosunkowo sporo tego opisu...
bazi
QUOTE(Olórin)
Jak jest bardzo długi i początek jest interesujący to najeżdżasz myszką i widzisz w tipie smile.gif


Ale po co? :mrgreen: Mi bardziej pasuje widziec caly opis od razu, a nie tam siakies najezdzanie i 'zabawy' z tip'em biggrin.gif

QUOTE
O wlasnie... dodatkowo ustawia sie jeszcze minimalna czytelna czcionke i widac stosunkowo sporo tego opisu...


No, np 4 - i jeszcze pomysle, ze mi jakies pixelki padly laugh.gif A tak powaznie, to juz mniejsza niz 7 nie moze byc wink.gif
NelQ
QUOTE(bazi)
(...)
No, np 4  - i jeszcze pomysle, ze mi jakies pixelki padly laugh.gif A tak powaznie, to juz mniejsza niz 7 nie moze byc wink.gif


Nie no, jak ustawisz Small Fonts nr 6 to jeszcze jest czytelne tongue.gif
jareq
Zależy dla kogo przy jakiej rozdzielczości ekranu oraz od czcionki user posted image
Lwiczek
QUOTE(bazi)
QUOTE
O wlasnie... dodatkowo ustawia sie jeszcze minimalna czytelna czcionke i widac stosunkowo sporo tego opisu...


No, np 4 - i jeszcze pomysle, ze mi jakies pixelki padly :lol: A tak powaznie, to juz mniejsza niz 7 nie moze byc ;)


Minimalną czytelną napisałem :P
bazi
QUOTE(Lwiczek)
Minimalną czytelną napisałem tongue.gif


No tak, ale jak jareq dopszz napisal - wszystko zalezy od paru parametrow wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.