Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ikonka na toolbarze do klonowania
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
dwiekopy
mysle ze to nie jest problem. na toolbarze moglaby byc ikonka klonowania ktora uruchamiala by okno z wyborem profili. tylko to biggrin.gif
dulek000
QUOTE(dwiekopy)
mysle ze to nie jest problem. na toolbarze moglaby byc ikonka klonowania ktora uruchamiala by okno z wyborem profili. tylko to  biggrin.gif


Tak, to raczej dość proste do napisania...

Możesz jeszcze w fawork'ach zrobić skrót do skrótu konnekta z parametrem -profile (ale zagmatwałem tongue.gif )
dwiekopy
QUOTE(dulek)
Możesz jeszcze w fawork'ach zrobić skrót do skrótu konnekta z parametrem -profile)


próbowalem ale to nie działa
jareq
No bo się nie da :!:
dwiekopy
QUOTE(jareq)
No bo się nie da :!:


no to (...) szkoda :evil:
gilek
co wy mówicie? :| jasne, że się da... w polu plik musi być lokalizacja konnekt.exe a w parametrach wklejasz "-profile" bez cudzysłowia i działa...
dwiekopy
QUOTE(gilek)
co wy mówicie? :| jasne, że się da... w polu plik musi być lokalizacja konnekt.exe a w parametrach wklejasz \"-profile\" bez cudzysłowia i działa...


faktycznie działa! no to teraz zaden kklon nie jest potrzebny! dzieki
jareq
dwiekopy kiedys mnie zdenerwowales dlategodostales taką odpowiedz.... [dobrze wiedziałem, że sie da ale tongue.gif] ....więc jak? rozejm ? :twisted:
lhs
QUOTE(jareq)
dwiekopy kiedys mnie zdenerwowales dlategodostales taką odpowiedz.... [dobrze wiedziałem, że sie da ale tongue.gif] ....więc jak? rozejm ? :twisted:

Pathetic.
jareq
QUOTE(lhs)
QUOTE(jareq)
dwiekopy kiedys mnie zdenerwowales dlategodostales taką odpowiedz.... [dobrze wiedziałem, że sie da ale tongue.gif] ....więc jak? rozejm ? :twisted:

Pathetic.

Nie do Ciebie user posted image
dwiekopy
QUOTE(jareq)
dwiekopy kiedys mnie zdenerwowales dlategodostales taką odpowiedz.... [dobrze wiedziałem, że sie da ale tongue.gif] ....więc jak? rozejm ? :twisted:


zdenerwowalem? czym?
lhs
QUOTE(jareq)
QUOTE(lhs)
QUOTE(jareq)
dwiekopy kiedys mnie zdenerwowales dlategodostales taką odpowiedz.... [dobrze wiedziałem, że sie da ale tongue.gif] ....więc jak? rozejm ? :twisted:

Pathetic.

Nie do Ciebie user posted image

Ale publicznie.
jareq
QUOTE(dwiekopy)
QUOTE(jareq)
dwiekopy kiedys mnie zdenerwowales dlategodostales taką odpowiedz.... [dobrze wiedziałem, że sie da ale tongue.gif] ....więc jak? rozejm ? :twisted:


zdenerwowalem? czym?

Widzę, że masz krótką pamięć...
To było ponad tydzień temu jeden z pierwszych Twoich postów coś w stylu, „kiedy będzie dostępne menu emotikon" - których to odpowiedzi na takie tematy w tym forum jest PEŁNO.... więc Ci odpisałem i na dole napisałem następnym razem Szukaj... a ty odpisałeś "sam se szukaj" w którym nie tylko ja się zbulwersowałem na taką odpowiedz z Twojej strony - "niestety" temat jest już wywalony z wiadomych przyczyn.
Chyba się jasno się wyraziłem, przypominasz sobie??
dwiekopy
ha ha laugh.gif naisalem "sam se szukaj " bo mnie zdenerwowales. ja wkurzylem ciebie, ty mnie a wiec jestesmy kwita biggrin.gif rozejm jak najbardziej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.