Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czy jest moze???
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
falky
jestem nowy i sie tego nie wstydze biggrin.gif a co za tym idzie niedoinformowany..dlatego chcialbym sie dowiedziec czy jest opcja jak w pgg:filtry tekstu? zeby wiedomosci zawierajace wyznaczone slowa nie dochodzily do mnie. z gory thx za odp:)
gilek
niestety dotychczas nie powstała taka wtyczka... przynajmniej oficjalnie...
dulek000
QUOTE(falky)
jestem nowy i sie tego nie wstydze biggrin.gif  a co za tym idzie niedoinformowany..dlatego chcialbym sie dowiedziec czy jest opcja jak w pgg:filtry tekstu? zeby wiedomosci zawierajace wyznaczone slowa nie dochodzily do mnie. z gory thx za odp:)


Nie ma
moze ewentualnie uzyc wtyczki Korektor: ktora zmienia slowa w locie ... wpisujesz jakie slowo mam ci zmienia na jakie smile.gif
NelQ
QUOTE(arct!c)
moze ewentualnie uzyc wtyczki Korektor: ktora zmienia slowa w locie ... wpisujesz jakie slowo mam ci zmienia na jakie smile.gif


No tak, tylko, że to jednak nie to samo, a i tak nie wiadomo czy KoreKtor będzie chciał mu działać sad.gif
falky
oki dzieki dzieki.... hmm to juz zrobcie:D ale to na ten tychmiast:D tongue.gif
gilek
QUOTE(falky)
oki dzieki dzieki.... hmm to juz zrobcie:D ale to na ten tychmiast:D  tongue.gif

hehe :] nie ma tak łatwo :] trzeba usiąść przy piwku i pożądnie porozmawiać tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.