Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.away
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
thelens
Na wstepie chcialem sie przywitać gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum smile.gif

No a teraz do rzeczy...
Niedawno zainstalowalem wtyczke k.away i brakuje mi w niej bardzo istotnej rzeczy, mianowicie "profili" tzn aby z innym profilem były inne odpowedzi.

Jeśli było to już kiedyś poruszone to sorry...
NelQ
Wydaje mi się, że ustawienia k.Away są przypisywanie do profilu, nie ogólnie. Mylę się??
Sija
QUOTE(NelQ)
Wydaje mi się, że ustawienia k.Away są przypisywanie do profilu, nie ogólnie. Mylę się??


nie mylisz sie [cala konfiguracja jest przypisana do profilu przeciez].
Lukas77
Jemu chyba chodzi o profile ustawień wtyczki, mianowicie profil np. "Szkoła", "Na mieście" itd... ja to tak przynajmniej zrozumiałem...
NelQ
QUOTE(Lukas77)
Jemu chyba chodzi o profile ustawień wtyczki, mianowicie profil np. \"Szkoła\", \"Na mieście\" itd... ja to tak przynajmniej zrozumiałem...


Acha, no chyba, że tak. Źle cię, thelens zrozumiałem.
thelens
QUOTE(Lukas77)
Jemu chyba chodzi o profile ustawień wtyczki, mianowicie profil np. \"Szkoła\", \"Na mieście\" itd... ja to tak przynajmniej zrozumiałem...


nom własnie o coś takiego mi chodziło wink.gif
dulek000
QUOTE(thelens)
QUOTE(Lukas77)
Jemu chyba chodzi o profile ustawień wtyczki, mianowicie profil np. \"Szkoła\", \"Na mieście\" itd... ja to tak przynajmniej zrozumiałem...


nom własnie o coś takiego mi chodziło wink.gif


Kiedyś proponowałem coś takiego i zostało to... delikatnie mówiąc odrzucone...
thelens
Hmmm szkoda... Dość uciążliwe jest pisanie ciągle innego tekstu jak nie ma mnie przy kompie, czy jestem zajety, albo w gram...
Sija
QUOTE(thelens)
Hmmm szkoda... Dość uciążliwe jest pisanie ciągle innego tekstu jak nie ma mnie przy kompie, czy jestem zajety, albo w gram...


lista rozwijana Ci nie wystarcza?
thelens
Jaka lista rozwijania? Chodzi ci o ta co po wlonczeniu k.away wlancza sie i tam cos sie wpisuje? Jesli tak to przecież ona nic nie zmienia...
Sija
QUOTE(thelens)
Jaka lista rozwijania?  Chodzi ci o ta co po wlonczeniu k.away wlancza sie i tam cos sie wpisuje? Jesli tak to przecież ona nic nie zmienia...


whatever
moskit
gdzie jest K.Away 2 smile.gif
case
QUOTE(moskit)
gdzie jest K.Away 2 smile.gif

w d**ie?.. :roll: [sorry, ale to chyba jedyna logiczna odpowiedz.. :roll:]
moskit
eehhhh nie ?!?!
to bylo skierowane do sijawusza a nie do ... :/ ... jak nie wiesz co napisac to nie pisz...

sija... piszesz caly k.away jeszcze raz :-p rozumisz?
lhs
case - witam w klubie jełopów laugh.gif Na razie jest nas dwóch - ktoś się przyłączy??

EDIT: Heh, zdążył jełopa wykasować...
moskit2
oj straszne.... chlopaki... 0 luzu... nie wiem, nie macie co robic?

i po co mnie banowac :-p
prawde wam powiem smile.gif
case
QUOTE(lhs)
case - witam w klubie jełopów  laugh.gif  Na razie jest nas dwóch - ktoś się przyłączy??

nie, nie.. i'm out.. :roll:
NelQ
Zróbcie coś z tym namolnym owadem!! :evil: Jakiś Konnektowy środek na komary czy coś ( wink.gif ), bo zaczynają mnie te posty denerwować :evil:
dulek000
QUOTE(NelQ)
Zróbcie coś z tym namolnym owadem!!  :evil: Jakiś Konnektowy środek na komary czy coś ( wink.gif ), bo zaczynają mnie te posty denerwować  :evil:


Zgadzam się...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.