Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ikonka pisania
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Dwutlenek
misia
czy daloby sie zrobic wlasnie taka ikonke, w tlenie jest ona standardowo, mianowicie, kiedy rozmawiamy na tlenie z innym uzytkownikiem tego komunikatora i kiedy nasz rozmowca w tej chwili cos do nas pisze, ikonka na na pasku okna rozmowy zapala sie, w ten sposob mozemy sie zorientowac czy ktos nam aktualnie odpowiada (to moze bajer ale przydatny)

ps. w ICQ tez wystepuje taka ikonka

(pisze w dziale dwutlenka, ale funkcje ikonki moznaby tez roszerzyc na gg czy jabbera jesli sie by dalo)
Sija
bylo juz omawiane wielokrotnie na forum i niestety na razie bez rezultatu :/
NelQ
Było
case
QUOTE(misia)
[..] pisze w dziale dwutlenka, ale funkcje ikonki moznaby tez roszerzyc na gg czy jabbera jesli sie by dalo

jabber i o2 w pozadku [nawet hao wspominal mi [daaaawno tongue.gif], ze jest to w todo :wink:], ale protokol gg raczej takiej funkcji nie przewiduje [choc jak przeczytalem pewien news, dotyczacy planow rozwoju gg, zobaczylem jeden z podpunktow: "- inne funkcje znane z zagranicznych komunokatorow".. mam nadzieje, ze "ikonka pisania" miesci sie w tych planach Pana Lukasza..] laugh.gif
jareq
A mnie osobiście ta ikonka denerwowała i wcale bym jej nie chciał w Konnekcie no chyba że była by opcja wyboru z ikonką czy bez. Wtedy zadowolono by i was i mnie tongue.gif
case
QUOTE(jareq)
A mnie osobiście ta ikonka denerwowała i wcale bym jej nie chciał w Konnekcie [..]

w takim razie, tej opcji nie bedzie.. LOL.. laugh.gif
vilus[unreg]
Ja jestem za wprowadzeniem takiej opcji
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.