Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd ggimage??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
ViPKiNG
Gdy próbuje wysłąć komuś obrazek w oknie rozmowy wyskakuje takie coś i przy odbieraniu od kogos obrazka tez to samo sad.gif
Sija
zaktualizuj ggimg [najnowsza to 0.1.2.5] i kIEv [najnowsza to 0.1.8.3]
dulek000
Jest to spowodowane ustawieniem pod znaki :/ emotki...
nix
kiev obsluguje flage wiadomosci ktora powoduje ze emotki i linki nie sa zamieniane na obrazki i aktywne odnosniki - ggimage wstawia wiadomosci z odpowiednia flaga co zapobiega zastepowaniu przez kiev tych ciagow znakow emotek na obrazki - niestety w wyniku zmian w sdk konnekta w ostatniej becie kieva doszlo do rozbieznosci (zmieniona wartosc flagi) co zostalo poprawione i wkrotce pojawi sie kolejna beta kiev
ViPKiNG
No to pozostaje mi czekać na kolejną aktualkę
Dzięki za odpowiedz
dulek000
QUOTE(ViPKiNG)
No to pozostaje mi czekać na kolejną aktualkę
Dzięki za odpowiedz


Nie koniecznie: wystarczy, że z pliku emots.txt w katalogu z emotkami wywalisz linijkę odpowiedzialną za emotkę :/
ViPKiNG
Działa biggrin.gif
Dzięki dulek <piwo>
MiLKA
QUOTE(nix)
kiev obsluguje flage wiadomosci ktora powoduje ze emotki i linki nie sa zamieniane na obrazki i aktywne odnosniki - ggimage wstawia wiadomosci z odpowiednia flaga co zapobiega zastepowaniu przez kiev tych ciagow znakow emotek na obrazki - niestety w wyniku zmian w sdk konnekta w ostatniej becie kieva doszlo do rozbieznosci (zmieniona wartosc flagi) co zostalo poprawione i wkrotce pojawi sie kolejna beta kiev

poprawka na to jest gotowa w wersji GGimage które wreszcie sie pojawi dzisiaj późnym wieczorem
pielgrzym
Problem zażegnany! smile.gif dzięki Milka! smile.gif

Przed dziesięcioma minutami nie miałem z GGimage żadnych problemów. Teraz zaktualizowałem do wersji 0.1.3.6 i mam to co Wy:

QUOTE
file:///C:\Documents%20and%20Settings\Kto%93\Dane%20aplikacji\stamina\konnekt\pielgrzym\imgcache\pijany%20skunks.jpg\" alt=\"pijany skunks.jpg\" class=\"ggimage\" />


sad.gif

Pomocy! Każdy gif (odebrany, czy wysłany) tak mi się objawia sad.gif
Wszystie wtyczki w najnowszych dostępnych wersjach. sad.gif
MiLKA
poprawione, na centralce poprawka (bez zmiany numeracji)
lhs
Nie wiem co jest nie tak - ale wciąż nie pojawiają się u mnie obrazki. ggimage 0.1.3.6 (ostatnia poprawka z wczorajszej nocy), kIEview 0.1.8.3. Jakieś pomysły??
NelQ
U mnie po aktualizacji ggimage do 0.1.3.6 wszystko jest już ok.
lhs
Wiem, czytałem wczorajsze posty (że aktualizacja pomogła). U mnie nie pomogła.
lhs
No i poradziłem sobie sam. Nazwa profilu nie może zawierać kropki.
ViPKiNG
A teraz ja wam przedstawię paranormalne rozwiązeanie tego problemu.
>>Wyłączyłem wtyke kview (automatycznie ggimage odlączone)
>>Właczyłem ją spowrotem wraz z ggimage - nic to nie dalo
>>No to wyłączyłem calkowicie emoty - moglem widziec obrazki przesylane i odbierane ale nie widzialem emotow -logiczne
>>no to sporotem wlączylem emoty - heh nie uwierzycie - nie widze ich nadal ale obrazki sa nadal
>>no to wyłączam gg image - mam spowrotem emoty, ale nie mam obrazkow bo nie ma gg image - logiczne
>>włączam spowrotem ggimage i mam wszystko
Niech mi ktos powie ze to nieco dziwne ohmy.gif
lhs
He, he. Teraz zmień sobie nazwę profilu tak, żeby zawierała kropkę - i sprawdź, czy rozwiązanie paranormalne działa. I daj znać. smile.gif
ViPKiNG
Dodałem do profilu kropkę i nic się niezmieniło. Wszystko działa
:roll:
Tu potrzebny jest Mulder laugh.gif :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.