Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jezu smaria!! ggimage 0.1.3.6
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
Quattrox
siema. wlasnie sciagnalem nowa wtyczke ggimage 0.1.3.6... wysylam komus emotke to w moim oknie rozmowy widze cos takiego:

file:///C:\Documents%20and%20Settings\Quattrox\Dane%20aplikacji\stamina\konnekt\Quattrox\imgcache\pociesza[1].gif" alt="pociesza.gif" class="ggimage" />

natomiast u osoby do ktorej wysylam jest normalnie obrazek tongue.gif
zrobcie cos z tym ludzie tongue.gif
pozdrawiam smile.gif
aha najnowszy konnekt mam tongue.gif xxx.116 tongue.gif
MiLKA
pobierz jeszcze raz z centralki, zawinił tutaj wklejony protokół file:/// - wersje którą mam developerska kIEview do debugowania, ma to już zrobione, zaś wersja centralkowa nie i stąd ten błąd
Quattrox
oki.. juz jest dobrze tongue.gif dzieki tongue.gif
nwy
ok,lecimy!
Wtyczka jest b.dobra,ale...przy nowej funkcji wkradł sie błąd,a może to nie błąd tylko lenistwo (?) (brak "odwrotnej procedurki"?)
Funkcja "Nie nadpisuj istniejących plików" działa,aż za dobrze,bo gdy chcem by NADPISYWAŁO (zostawiam puste okienko) wtyczka robi KOLEJNE KOPIE tych SAMYCH obrazków( nazwa [1] , nazwa [2] itd.);
[i się folder imgcache POWIĘKSZA,i się wolna przestrzeń dysku ZMNIEJSZA!] A może to tylko u mnie takie kabarety!? Myślę,że możnaby to poprawić!(?)
p.s. czy zaznaczone "v" czy nie,wtyczka robi kolejne kopie tych samych obrazków (to po co ten wybór?)
Sija
QUOTE(nwy)
\"...wow GGimage.dll nowa wersja,może poprawili...?\"
po aktualizacji...testach...
\"A gdziee taaam!Trzeba na FORUM....ajjjj\"
ok,lecimy!
Wtyczka jest b.dobra,ale...ma przy nowej funkcji wkradł sie błąd,a może to nie błąd tylko lenistwo (?) (brak \"odwrotnej procedurki\"?)
Funkcja \"Nie nadpisuj istniejących plików\" działa,aż za dobrze,bo gdy chcem by NADPISYWAŁO (zostawiam puste okienko) wtyczka robi KOLEJNE KOPIE tych SAMYCH obrazków( nazwa [1] , nazwa [2] itd.);[i się folder imgcache POWIĘKSZA,i się wolna przestrzeń dysku ZMNIEJSZA!] A może to tylko u mnie takie KABARETY!? Myślę,że możnaby to POPRAWIĆ!(?)
p.s. czy zaznaczone \"v\" czy nie,wtyczka robi kolejne kopie


ta opcja tyczy sie tylko plikow, obrazki musza miec unikalne nazwy.
poza tym, pisz tak, zeby nie bylo problemow z rozczytaniem posta i nie musisz uzywac CAPSlocka do podkreslenia rzeczy uwazanych przez Ciebie za wazne, ok? netykieta.
nwy
http://www.kplugins.net/plugins.ggimage.xml

"Wtyczka służy do wysyłania i odbierania wiadomości graficznych dostępnych od wersji 6.0 protokołu Gadu-Gadu™. Zakres konfiguracji..."

Sija
"ta opcja tyczy sie tylko plikow, obrazki musza miec unikalne nazwy."

O jakich plikach mówisz? Nie rozumiem Cię! (?)
gilek
z konnekta do konnekta przez GGimage można wysyłać małe pliki
Sija
QUOTE(gilek)
z konnekta do konnekta przez GGimage można wysyłać małe pliki


dlaczego male ? na pewno nie duze, ale tez niekoniecznie male przeciez ;>
.misiek
QUOTE(Sija)
czego male ? na pewno nie duze, ale tez niekoniecznie male przeciez ;>



heh filmu nie przpchnąłem :twisted:
piotr.ek
A mi czasem pliki 2-3mb przelazily. Czysta loteria, bo czasem plik 150kb moze rozlaczyc druga strone (ta, do ktorej sie wysyla)
Sija
QUOTE(piotr.ek)
A mi czasem pliki 2-3mb przelazily. Czysta loteria, bo czasem plik 150kb moze rozlaczyc druga strone (ta, do ktorej sie wysyla)


nie loteria, tylko zalezy od lacza.
piotr.ek
Nie widze zwiazku - te same osoby, te same 5 minut, zadnych padow neta itp. - raz idzie, raz nie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.