Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ikonka dla opisu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
dwiekopy
tak, to znowu ja, człowiek pełen pomysłów. Moja propozycja dotyczy innego wygladu ikony w trayu gdy mamy jakis opis. Wiecie jak to wyglada w gg, prawda? przy słoneczku jest literka "i". Czy nie można zrobić takiej ikonki dla konnekta? ja używam ikonek ze stylu crystal dlatego proszę autora żeby zrobił taką specjalną ikonkę. Gdy ustawie status na niewidoczny jest własnie cos takiego w ikonce ( literka "i" ) Moim zdaniem własnie taki wygląd powinna miec ikonka z opisem. Co o tym myślicie?
Aule
W K opisy i statusy to 2 różne rzeczy. W GG widać status np dostępny z opisem i dostępny bez opisu to są dwa różne statusy. W K raczej narazie nie byłoby możliwe zrobienie takiego bajeru.
dwiekopy
dlaczego? kolejny raz okazuje sie ze gg rzadzi. a niby taki beznadziejny jest
bakerss
Ta no fakt, GG jest jedyne w swojim rodzaju :] Czy zawsze Konnekt musi być taki sam jak GG ? ;/
case
QUOTE(dwiekopy)
dlaczego? kolejny raz okazuje sie ze gg rzadzi. a niby taki beznadziejny jest

proste.. hihi.. hĘtNiE p0cLiCkAm.. hihi.. och.. banner mi sie wylaczyl.. och! mam nadzieje, ze w nofej fersji beda nofe emotki, bo te mi siem snudziuy.. hihi.. to tyle, papa.. hihi 8)
dwiekopy
QUOTE(bakerss)
Ta no fakt, GG jest jedyne w swojim rodzaju :] Czy zawsze Konnekt musi być taki sam jak GG ? ;/


nie musi. zamiast literki "i" moze byc "o" jak opis albo "n" jak notka biggrin.gif
dulek000
QUOTE(case)
QUOTE(dwiekopy)
dlaczego? kolejny raz okazuje sie ze gg rzadzi. a niby taki beznadziejny jest

proste.. hihi.. hĘtNiE p0cLiCkAm.. hihi.. och.. banner mi sie wylaczyl.. och! mam nadzieje, ze w nofej fersji beda nofe emotki, bo te mi siem snudziuy.. hihi.. to tyle, papa.. hihi 8)


Dokładnie tacy są użytkownicy "najlepszego i orginalnego" GG 8)
Sad
lol a dla mnie to dziwne ze niby konnekt nie moze czegos takiego.. co za problem sprawdzic czy jest opis + jaki status i umiescic odpowiednia ikone w trayu. Nie badzcie smieszni...
Aule
To jest mozliwe do zrobienia(chyba), ale nie ma tego bez dodatkowej wtyczki. Ja to bym raczej uznał za przypadłość GG....
Olórin
QUOTE(pz16)
W K opisy i statusy to 2 różne rzeczy. W GG widać status np dostępny z opisem i dostępny bez opisu to są dwa różne statusy. W K raczej narazie nie byłoby możliwe zrobienie takiego bajeru.

Wykonalne bez problemu, wstarczylo by troche zabawy z K smile.gif Tylko po co ? smile.gif
Aule
Olorin, chodziło mi o to, że nie można określić w stylu czy ikonka jest do statusu z opisem, czy nie(chyba).
dwiekopy
QUOTE(Olórin)
Wykonalne bez problemu, wstarczylo by troche zabawy z K smile.gif Tylko po co ? smile.gif


dla mnie biggrin.gif
dulek000
Nieraz miałem problem: zastanawiałem się czy mam opis, czy nie. Można zrobić coś takiego w k.zmieniaczu.
NelQ
QUOTE(dulek000)
Nieraz miałem problem: zastanawiałem się czy mam opis, czy nie. Można zrobić coś takiego w k.zmieniaczu.


Wystarczy najechać na ikonę K. w tray-u i jeśli pojawi się opis "Konnekt" to opisu nie ma, jeśli będzie ustawiony to pokaże się "Konnekt (opis)"
dulek000
QUOTE(NelQ)
QUOTE(dulek000)
Nieraz miałem problem: zastanawiałem się czy mam opis, czy nie. Można zrobić coś takiego w k.zmieniaczu.


Wystarczy najechać na ikonę K. w tray-u i jeśli pojawi się opis "Konnekt" to opisu nie ma, jeśli będzie ustawiony to pokaże się "Konnekt (opis)"


To zależy od formatowania, ale w mnie i tak nie działało...
_menic_
a mi powiedzdzcie co zrobic aby nie pojawiala sie ta ikonka ludzika jak ktos zmienia status :evil: Nie raz ona siedziw tym trayu i siedzi i siedzi... :roll:
bazi
QUOTE(_menic_)
a mi powiedzdzcie co zrobic aby nie pojawiala sie ta ikonka ludzika jak ktos zmienia status  :evil:  Nie raz ona siedziw tym trayu i siedzi i siedzi... :roll:


Ustawienia->Interfejs->Lista kontaktow
W czesci Powiadomienia odznacz 'Informuj o kontakcie online'
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.