Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konfiguracja mejlika
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dwiekopy
spójrzcie na obrazek i napiszcie prosze czy wszystko jest ok. Jesli nie prosze o informacje jak wypelnic pola

Załączniki

Puma
Jak dla mnie to jest wszystko dobrze smile.gif
dulek000
QUOTE(dwiekopy)
spójrzcie na obrazek i napiszcie prosze czy wszystko jest ok. Jesli nie prosze o informacje jak wypelnic pola


Wszystko wydaje się dobrze, powinno działać...
.nomis
Loginem zawsze jest cały mail.
Olórin
QUOTE(.nomis)
Loginem zawsze jest cały mail.

Nie zawsze, zalezy jaki serwer. Na interie wystarczy samo ol0rin, na inne skrzynki czasmi trzeba login@serwer.pl
dulek000
QUOTE(Olórin)
QUOTE(.nomis)
Loginem zawsze jest cały mail.

Nie zawsze, zalezy jaki serwer. Na interie wystarczy samo ol0rin, na inne skrzynki czasmi trzeba login@serwer.pl


Na o2 wystarcza sam login...
dwiekopy
niestety wtyczka nie sprawdza meila, nie wiem czemu
xxllxx
Właściwości Internet Explorer --> Połączenia --> Ustawienia Sieci LAN --> (v) Automatycznie wykryj ustawienia
dwiekopy
QUOTE(xxllxx)
Właściwości Internet Explorer --> Połączenia --> Ustawienia Sieci LAN --> (v) Automatycznie wykryj ustawienia


nie uzywam explorera bo to kupa. uzywam firefoxa. tam mozna ustawic cos podobnego?
xxllxx
Panel sterowania --> Opcje internetowe --> Połączenia --> Ustawienia Sieci LAN --> (v) Automatycznie wykryj ustawienia
dwiekopy
QUOTE(xxllxx)
Panel sterowania --> Opcje internetowe --> Połączenia --> Ustawienia Sieci LAN --> (v) Automatycznie wykryj ustawienia


i będzie działac? biggrin.gif
dwiekopy
wtyczka dziala tylko....nie pojawia sie chmurka powiadamiajaca. miga ikona w trayu przez jakas sekunde i tyle. nie rozumiem. na pewno zaznaczylem odpowiednie opcje
dwiekopy
ok, wszystko juz dziala. temat mozna zamnkac smile.gif dzieki za pomoc
dulek000
[off_top]Trzy posty pod rząd jeah![/off_top]
.misiek
QUOTE(dulek000)
[off_top]Trzy posty pod rząd jeah![/off_top]



może jeszcze nie zna opcji zmień za pomocą której można dodać, przecież początukjący jest :wink:
dwiekopy
jaki poczatkujacy ?! mam status "juz troche lepiej " biggrin.gif
jareq
QUOTE(dwiekopy)
jaki poczatkujacy ?! mam status \"juz troche lepiej \"  biggrin.gif

No właśnie prze te 3 posty pod rząd tongue.gif
dwiekopy
ten status mialem juz wczesniej. pozatym lubie patrzec na swoj wszechobecny ryj na forum biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.