Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skutki pisania skryptów o 2 w nocy
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Bramka PF na szczęście działa.. Wczoraj, gdy musiałem na szybko znajdywać błąd byłem mocno *przedwczorajszy*, może nikt nie wie, ale zipy z update'em uploadowałem około 5 razy. Różnice są nieznaczne, wszystkie na szczęście powinny chodzić bez zarzutu biggrin.gif

Teraz jeszcze kuuupa zmian w UI. Zobaczymy z czym się wyrobię. Ale o tym zaraz w innym poście w propozycjach... Będziecie mogli się wypowiedzieć...

Swoją drogą, widać, że Konnekt staje się coraz bardziej użyteczny. Zwłaszcza po dodaniu SMSów. Liczba "stałych" użytkowników (conajmniej 10 uruchomień i aktywność w ciągu ostatnich 3 dni) podskoczyła dwukrotnie i przekracza setkę. Dla jednych to mało dla innych dużo. Dla mnie wystarczy, na więcej przyjdzie pora biggrin.gif
Najważniejsze, że zainteresowanie wciąż rośnie a liczba kont dawno przekroczyła półtora tysiąca. A 5 dni temu minął setny dzień działania Bety biggrin.gif

Troszkę statystyk (nie licząc moich kont):

Łączny uptime wynosi 768 dni 22 godziny i 24 minuty
Naliczonych jest 17000 uruchomień
I 2003 zgłoszenia do systemu Beta
Przez Konnekta wysłanych/odberanych zostało już ponad 300 tysięcy wiadomości

43% procent to posiadacze WinXP
31% - w98
14% w2K
10% wME

Wśród osób które wpisały swoje miasta (powielane błędy też się liczą) procentowo pierwsza czwórka:
Warszawa 10.45%
Kraków 4.74%
Poznan 2.93% (Poznań ma za mały procent biggrin.gif)
Łódż 2.18% (tak, 2.18% wpisało Łódż, znowu, prawidłowej Łodzi nie widać biggrin.gif)

Czy te wyniki są korzystne, czy nie, oceńcie sami. Ja się cieszę biggrin.gif

PS. Dodam jeszcze, że już aż trzy osoby mają większy uptime niż ja biggrin.gif Na szczęście nic nie przebije konta na którym odpalam Konnekta under-construction. uptime łączny - 2 dni, uruchomień - ponad 3500 biggrin.gif
cRoMo
Nooooooo my tez sie cieszymy :] Cieszymy sie, ze coraz wiecej zapowiedzi nowych wtyczek, cieszymy sie, ze to, o co prosimy, (prawie) zawsze dostajemy i cieszymy sie, ze nie musimy z gg korzystac juz w ogole (ostatni raz ruchomilem gg tydzien temu wink.gif). HURAAAAAAAA !!!
shw
ja juz uzywam GG tylko czasami przez kilka sekund - tylko dlatego, zeby sprawdzic czy napewno nie dziala serwer GG smile.gif
hehe kto ma wiekszy up time od Ciebie Hao? kto? (napewno ja napewno ja:D)
torn
GG ani innych badziewi w stylu Tlen.pl itp nie posiadam... działam tylko i wyłącznie na 'K'... a raczej na 'the big K' :]
hao
o tak... the Big K
torn
hmm, a co do komentarzy do statystyk to widać bardzo pozytywną rzecz: WinXP ma poważną przewagę!
XP sux :twisted:
torn
XP rox madafaka!
xp suxx sucker! :evil:
torn
niby czemu?
hao
Nie no, spoko... Niby zawsze lepiej jeździć starszym modelem samochodu, bo przecież ten nowy, ma automatycznie wysuwaną popielniczke...
shw
Ja osobiscie meczylem sie z XP dobre kilka tygodni, zeby zaczol poprawnie dzialac (samodzielne restarty, niemoznosc uruchamiania filmow, kiedy bylo zalaczona obsluga d3d, walenie sie 90% gier itd. itd.)
ale nigdy nie powiedzialem (no moze w przelocie po kilku reinstalacjach systemu jednego dnia smile.gif), ze XP sux.
hao
Ja nie wiem, przyznam, że dziwią mnie w ogóle wszystkie dziwne opowieści na temat systemu MS. O ile owszem, z 98 problemy były dosyć dziwne (to system wymagający niesamowitej pielęgnacji, a mi się nigdy nie chce), BSODy wyłączające się urządzenia itp. To z w2k i wXP problemów nie miałem w zasadzie nigdy...

Oba zainstalowały się za pierwszym razem, i oba nie były nigdy przeinstalowywane... Teraz będę musiał zrobić reinstall XP, ale to dlatego, że zamontuje sobie wersję z SP1 i muszę w końcu wywalić w98 z drugiej partycji i zrobić trochę porządków... Jedyne problemy, były spowodowane faktem, że mam płytę AbitKT7, która bez porządnego skonfigurowania i bycia up-to-date ze sterownikami chodzi dosyć niestabilnie (ale potem to prawdziwa skała), a drugie, to NVidia i jej słynne sterowniki, które lubiły wpaść od czasu do czasu w pętlę nieskończoną...
shw
mi kompo lubi np. zaluscic 100% mocy porca na jakis nedzny porgramik (np. do obslugi klawiaturki) i trza go wylaczac albo restart...
niestety to wina main boarda... chcialo sie tanio to sie ma...
dlaczego Xp sux :? tu tlumacze... na slabszych kompach (czyt. moim) win xp nie jest za szybkim systemem a mnie interesuje szybkosc... wogole tam sie nie da nic popsooc biggrin.gif
hao
w takim razie nie XP, a slabe kompy SUX biggrin.gif
sarinnn
QUOTE(Sad)
tu tlumacze... na slabszych kompach (czyt. moim) win xp nie jest za szybkim systemem a mnie interesuje szybkosc...


Jesli powylaczasz wszystkie wodotryski ktore oferje XP to wydajnosc moze sie znacznie poprawic (bardzo znacznie) Najlepiej uzyc jakiegos programu do tweakowania XP-ka smile.gif W interfejsie nie jestes wstanie wylaczyc wszystkiego smile.gif A mozna duzo wylaczyc :!:

Pozdrawiam
BaGRoS
QUOTE(shw)
[...]
niestety to wina main boarda... chcialo sie tanio to sie ma...


Właśnie ! Ja wcześniej miałem ASUSa P3V4X w zasadzie mam cały czas muszę na aukcję wystawić...
Teraz MSI KT3 Ultra2-BR jedna z 2 rekomendowanych płyt przez AMD dla procesora z szyną 333MHz, i muszę powiedzieć, że nawet to chodzi...
Procek średni Athlon XP 2000+ ale niestety nie stać mnie było na większy sad.gif
hao
Nie przesadzasz? To raczej bardzo dobry zestaw teraz...

Ja mam 1Ghz jeszcze na FSB 100 , 128 RAMu i w sumie jest ciągle bardzo dobrze... Przydałby się jednak jakiś DUAL do renderów.. Za jakiś czas trza będzie zrobic upgrade
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.