Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Znow problem z emotami GG po reinstalu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
prz3mo
Witam!
Otoz od jakiegos czasu uzywalem konnekta i bardzo mi sie podoba.Skonfigurowalem wszytsko jak chcialem i bylo "cacy". Ostatnio jednak musialem przeinstalowac system itd. Po ponownej instalacji konnekta wzialem sie za konfig jego, i mam znow problem z emotami. Mam wlaczone kIEview, i podana sciazke do katalogu z emotami gg, a i tak po nacisnieciu klawisza EMOTIKONY mam komunikat MENU EMOTIKONOW JESZCZE NIE DOSTEPNE. Wtedy sobie jakos z tym poradzilem, ale nie moge sobie przypomniec jak.. :/ Aha, i jeszcez jedno, nie moge polaczyc sie z konnekt BETA, jest napisane ze mozna pozostawic pola puste, a i tak powinien polaczyc, jednak po nacisnieciu OK ekran znika i nic sie nie dzieje... sad.gif
.misiek
uaktualniałeś już k?

najnowsze kIEview to 1.8.3
prz3mo
no wlasnie czytam o problemach z aktualizacja, bo tez to mam. Po pobraniu wtyczek, program pisze ze sie zrestartuje i odpali sie program aktualizacj ale nic sie nie dzieje takiego. Wylacza sie konnekt i nic. Czytam wlasnie watek jak sobie z tym poradzic. Mam nadzieje ze pojdzie...
dulek000
QUOTE(prz3mo)
no wlasnie czytam o problemach z aktualizacja, bo tez to mam. Po pobraniu wtyczek, program pisze ze sie zrestartuje i odpali sie program aktualizacj ale nic sie nie dzieje takiego. Wylacza sie konnekt i nic. Czytam wlasnie watek jak sobie z tym poradzic. Mam nadzieje ze pojdzie...


http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=2751
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.