Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnkt nie laduje sie wraz ze startem systemu :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
prz3mo
Pomimo zaznaczenia w konfiguracji, ze ma startowac razem z systemem, to konnekt sie nie laduje... sad.gif Poprzednio instalowalem ta wersje i bylo OK. Ma ktos jakis pomysl??? System to WinXP Pro. Z gory dzieki smile.gif
.misiek
jeśli nie startuje to możesz sobie:

kliknąć prawy myszki na menu start -> eksploruj -> autostart

i w tamto miejscie skopuj ikonkę k biggrin.gif
prz3mo
wpisalem w rejestrze odpowidni wpis i poszlo
mcmaczek
A co wpisałeś w rejestrze jeśli można spytać? U mnie autostart Konnekta też szfankuje.
prz3mo
QUOTE(mcmaczek)
A co wpisałeś w rejestrze jeśli można spytać? U mnie autostart Konnekta też szfankuje.


Prosze bardzo smile.gif
W WinXP Pro
Odpal REGEDIT
Potem znajdz klucz:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\
Kliknij [PPM]>nowy i dodaj wartość ciągu, wpisz jakąś nazwe(np. konnekt) i później modyfikuj wprowadzając ścieżke aplikacji:

C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe

Jeśli chcesz miec konnekta po starcie Win w tray'u wpisz tak:

C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe /minimized
mcmaczek
Na razie pomogła prostsza metoda: wyłączenie i włączenie ponowne funkcji startu z systemem, w konfiguracji. A w rejestrze mam już taki wpis, ale zamiast minimised jest autostart.
hao
Powinno pomóć zaznaczenie/odznaczenie, zapisanie (w Becie), lub zaznaczenie, zapisanie, wyłączenie/włączenie Konnekta (w Stabilnej wersji).

Jeżeli już robicie to ręcznie, powinno być "/autostart", a nie "/minimized".

Swoją drogą, w nadchodzącej becie będzie można ustawić autostart dla kilku profili jednocześnie biggrin.gif
alberht
ciekawe kiedy wyjdzie:]
StRuGi
W grudniu popołudniu ~;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.