Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ciemność :|
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
j.h.hudy
takiego zjawiska to chyba jescze nikt nie miał :|

jak wyłącze monitor na więcej jak np. 3 godziny to po włączeniu konnekt działa dziwnie , nie ma np. paska na samej górze (tego z krzyżykiem do wylączania)
gdy najade na miejsce gdzie krzyżyk powinien być to wtedy on sie wyświetla ale zaraz potem gaśnie , dzieje sie tak nie tylko z konnektem , na pulpicie też sie takie rzeczy dzieją wtedy :roll:

co robić /???
myślałem że to może wina przegrzewającej sie karty grafiki , zmniejszyłem jej coprawda obroty wentyla z 5000 rpm do 3000rpm ale radiator jest lekko ciepły a po godzinie grania nic takiego sie nie dzieje , po 5 godzinnej pracy też jest wszystko ok. , syf sie dzieje dopiero wtedy jak monitor wyłącze........



ps. przydałaby sie wtyczka do gg taka że jak wpisze w IE np. GG:1010 to żeby sie bramka włączała...
dulek000
QUOTE(j.h.hudy)
ps. przydałaby sie wtyczka do gg taka że jak wpisze w IE np. GG:1010 to żeby sie bramka włączała...


To forum konnekta, chyba że chodzi Ci o wtyczkę GG. Wydaje mi się, że musiałby to być plugin do IE... a on takowych nie obsługuje...

Jednym słowem niewykonalne, chyba, że Cię źle zrozumiałem...
Sija
QUOTE(dulek000)
[...] chyba, że Cię źle zrozumiałem...


"chyba" tak...

co do pytania: Olorin kiedys dawal adres, do pliku ktory dodaje odpowiednie klucze w rejestrze, ale rzeczywiscie przydaloby sie to dodac do konfiguracji [a co najmniej instalatora] Konnekta.
NelQ
QUOTE(Sija)
co do pytania: Olorin kiedys dawal adres, do pliku ktory dodaje odpowiednie klucze w rejestrze, ale rzeczywiscie przydaloby sie to dodac do konfiguracji [a co najmniej instalatora] Konnekta.


:arrow: TUTAJ jest temat na którym Olórin podawał link do tego pliku.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.