Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jabber nie dziala ;/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Riven
Nie moge polaczyc sie z zadnym serwerem Jabbera ;(. Konkretnie - nie moge dokonac rejestraci za posrednictwem konnekta. Probowalem kilka serwerow, takze zagranicznych - zaden nie dziala i zawsze pojawia sie "Nieudane polaczenie z siecia Jabber". Proxy mam wylaczone. Dlaczego tak jest? Podobnie bylo gdy probowalem uruchomic dwutlenek, ale olalem to, bo nie korzystam z Tlenu. A na Jabberze - a scislej - obsludze MSN baaardzo mi zalezy sad.gif.

Thx za pomoc!!

Screen ustawien umiescilem ponizej.

Załączniki

lhs
Musisz jeszcze wpisać wybrany login i hasło.
Riven
wpisalem, nie pomoglo. Dodam, ze raz udalo mi sie polaczyc z serwerem amessage.de, ale przeczytalem, ze usuneli z niego obsluge msn, wiec nie wchodzi w gre. Probuje zarejestrowac sie na Jabberpl.org. O ile przed chwila wygladalo na to, ze konnekt probuje sie polaczyc, to teraz nawet nie pojawiaja sie informacje "Nie udalo sie polaczyc". Po prostu nic sie nie dzieje.

Update

watek do kasacji biggrin.gif jednak udalo sie polaczyc. Nie wiem dlaczego wczesniej nie dzialalo, a probowalem ponad pol godziny. w kazdym razie sorry za zasmiecanie forum i pozdro wink.gif
Sija
logi, logi, logi...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.