Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FTP File
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
misia
zaraz wkleje w czym rzecz
QUOTE
FTP FILE
Plugin wysyłający na server pliczek i wklejający w oknie rozmowy link do niego. Bardzo przydatne dla ludzi, ktorym chcesz wysłać plik, a którzy mają słabe łącze. Wysyłam w ten sposób pliczek na szybki server, i od tej pory nie zawracają mi  i niech sobie sciągają kiedy chcą

user posted image

i rzecz w tym, czy daloby sie cos takiego zrobic w konnekcie?? IMHO to swietny plugin i mozna by nad nim popracowac, ja osobiscie wtyczek pisac nie umiem, ale taka propozycje mala mam wink.gif
alberht
coś takiego już jest... http://pz16.alternatywa.info/beta/ktp.dll
StRuGi
Takie cos juz istnieje, nazywa sie KTP i jest do sciagniecia ze strony pz16.alternatywa.info smile.gif
Aj, byles szybszy o 10 sekund tongue.gif
misia
dzieki, juz sciagnelam i dziala bez zarzutu biggrin.gif
alberht
nie ma sprawy wink.gif

StRuGi - nie przejmuj sie wink.gif
moskit
mi jakoś kiepsko działa na dodatek przy zapisywaniu info o serverze mam bład ze brak pliku INI czy jakos tak :/

i mi się nie łaczy z serverem....
moskit
juz wiem! jak chce wrzucać do drugiego loderu [np: www/dl] to mi sie lrzaczy... czemu?
Aule
Eh.... IMO to są statsiarskie posty, ale wypada pomóc. Jakiego .ini? KTP nie korzysta z żadnych... A tak przy okazji, jak Ci coś nie dziala to logi, logi tongue.gif

2. Nie mam pojecia, powinno działać....
Olórin
user posted image
I kończcie ten offtopik, jak chcecie sie wyzywać, itp to nie na tym forum. Ja nie wiem co sie ostanio porobiło, ale atmosfera jest tu nie najlepsza.
Aule
Jaki off topic? Ja do niego nic nie mam, ale nie podał żadnych konkretów błędu.
bakerss
łooo czego ja tego wcześniej nie widziałem biggrin.gif piwko dla Ciebie za tą wtyczke ;]
moskit2
Dobra tym razem sie przygotowałem.

Mój server FTP działa w nastepujący sposób.
1. W folderze mojego usera są rózne foldery, moje prywatne etc, ale jest tez folder www
2. dopiero folder www jest udostepniony dla sieci, jako folder w ktorym trzymam swoje strony czy pliki do udostepnienia innym.
3. moj login to marek => adres http://marek.studionm.pl/
4. folder www jest niewidoczny w adresie, ale zeby wrzucać pliki przez ktp musze podac ten folder, żeby ktoś mógł ogladac pliki z netu.
5. nie chce sobie robić smietnika w głównym folderze, więć załóżmy że chciałbym wrzucać pliki rpzez KTP do folderu allegro a nie www...
Wyskakuja mi błedy:
user posted image
user posted image
user posted image

za to jesli chce wrzucać wszystko do głównego folderu to wszystko jest wporządku. [czyli do samego folderu www]

W czym tkwi bład?
Folder "allegro" istnieje na 100% na serverze w folderze www
Karool_Gda
Mam ten sam błąd co kolega w poście wyżej. U mnie KTP działa tylko jeśli nie podaje w polu Katalog w konfiguracji KTP więcej niż tylko "www". Nie mogę ustawić np. "www/moje" bo wtedy nie działa. Mimo, że zmieniam w polu adresu strony również dodając "moje" do adresu. Czy da się coś z tym zrobić?

P.S. Nie pamiętam gdzie, ale gdzieś widziałem, że komuś nie działały opcje w kZmieniaczu (mam wersję 0.3). Tzn. że nie widać żadnych napisów poza informacjami o wtyczce i polami typu Check box. Jak rozwiązać ten problem? ew. proszę mnie odesłać do odpowiedniego tematu.
Olórin
QUOTE
P.S. Nie pamiętam gdzie, ale gdzieś widziałem, że komuś nie działały opcje w kZmieniaczu (mam wersję 0.3). Tzn. że nie widać żadnych napisów poza informacjami o wtyczce i polami typu Check box. Jak rozwiązać ten problem? ew. proszę mnie odesłać do odpowiedniego tematu.
Zaktualizowac...
NelQ
moskit2 i Karool_Gda:
To nie jest błąd KTP. Raczej nie można tego zmienić bo tak jest ustawiony serwer, że adres odnosi się do folderu "\www".
Karool_Gda
Ale skoro może wejść do katalogu samego www to czemu nie można zrobić by wszedł 'głębiej' czyli do www/moje?

Olórin: Mam najnowszą wersję kZmieniacza. Na wszelki wypadek ściągnałem jeszcze raz z twojej strony z działu Beta. Nie pomogło. Co może pomóc?
Aule
NelQ to jest pewnego rodzaju błąd. Mam tylko pytanie, czy tego pliku naprawde nie ma?
arkadyjczyk
Może macie źle ustawione uprawnienia do tego katalogu :?: Ja mam taką ścieżkę: /domains/arkadyjczyk.thc.net.pl/public_html/konnekt i wszystko działa super, więc nie jest to problem głębokości ścieżki.
moskit2
QUOTE(NelQ)
moskit2 i Karool_Gda:
To nie jest błąd KTP. Raczej nie można tego zmienić bo tak jest ustawiony serwer, że adres odnosi się do folderu \"\www\".


no ale to troszke dziwne, bo działa samo www ...

a mam taka propozycje, zeby tyczka np po uplywie 24h sama kasowala taki plik na serverze smile.gif żeby nie robić smietnika biggrin.gif
Karool_Gda
no więc jak ustawiłem katalog www/moje to tego pliku tam fizycznie nie było. Uprawnienia mam na 777 na katalog 'moje'. Więc co może być błędem?

Arkadyjczyk - jak masz ustawione KTP?

Update: znalazłem rozwiązanie! W polu katalog napisałem "/www/moje" zamiast "www/moje" i działa pięknie. Świetna wtyka smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.