Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Samoistne wylaczanie sie konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
prz3mo
A dokladniej odlaczanie od sieci GG, zauwazylem ze dzieje sie tak pare minu po odpaleniu konnekta przy starcie z windows. Nie jest to chyba kwestia padania serwera (serwerow) GG, bo gdy zrestaruje konnekta to znow laczy sie bez problemu z siecia GG. Ma ktos jakis pomysl ???
NelQ
Ja miałem to samo jakiś czas temu. Próbowałem dokładnie wszystkiego - zmiany serwerów GG, wyłączałem wszystkie wtyczki, reinstalowałem Konnketa, itd. i nic sad.gif Ale o dziwo po jakimś czasie wszystko wróciło do normy SAMO :shock:

Możesz looknąć tutaj. Może znajdziesz rozwiązanie.

Jeśli też nie będziesz mógł sobie z tym poradzić to możesz spróbować poużywać zwykłego GG i za jakiś czas spróbować czy dalej masz ten problem. U mnie przez już spory czas używania K. zdażyło się coś takiego jeden jedyny raz.[/url]
prz3mo
Po jakims czasie znow powrocilem do Konnekta i mam to samo znow... sad.gif
Po starcie konnekta po pewnym czasie odlacza sie od sieci GG. Nie jest to wina serwerow GG, bo ponowne uruchomienie pomaga... I tak w kolko...
Kurcze, podoba mi sie ogolnie Konnekt, ale za duzo juz tych bug'ow troche...sad.gif
Olórin
GG wogóle ostatnio świruje, chociaż akurat nie rozłącza sie smile.gif Pobaw się kolejnością listy serwerów, może masz lagi na łączu? to może być przyczyna
prz3mo
QUOTE(Olórin)
GG wogóle ostatnio świruje, chociaż akurat nie rozłącza sie smile.gif Pobaw się kolejnością listy serwerów, może masz lagi na łączu? to może być przyczyna


Nie mam lagow, i nie jest to wina serw. GG... Nie mam juz pomyslow... sad.gif
Co ciekawe, ostatnio jak wylaczy mi sie raz (przejdzie w stan niedostepny), potem wlacze recznie dost/ukryty to potem juz jest dobrze. Czyli wylacza sie tylko raz jakis czas po starcie z systemem... Ale i tak mnie to denewuje...
ps. Kiedy wreszcie wyjdzie w paczce nowa wersja konnekt'a (bo aktualizja tez szwankuje)... ???
Aule
A jaką masz wersję K?
NelQ
QUOTE(prz3mo)
Nie mam lagow, i nie jest to wina serw. GG... Nie mam juz pomyslow... sad.gif
Co ciekawe, ostatnio jak wylaczy mi sie raz (przejdzie w stan niedostepny), potem wlacze recznie dost/ukryty to potem juz jest dobrze. Czyli wylacza sie tylko raz jakis czas po starcie z systemem... Ale i tak mnie to denewuje...
ps. Kiedy wreszcie wyjdzie w paczce nowa wersja konnekt'a (bo aktualizja tez szwankuje)... ???


A właśnie, mały OT: Kiedy będzie paczka .116 ??
Aule
Prawdopodobnie, nie będzie paczki z wersją .116, tylko jak coś to dopiero .117, bo mają być zmiany w UI, związane z ułatwieniami dla początkujących. A teraz czekamy na wypowiedź Hao :wink:
hao
Minimum .118 zostanie uznana za stabilną, ale szczerze wątpię biggrin.gif Zwłaszcza przy ilości zmian jaka jest zaplanowana. Tak czy inaczej, nowa pełna paczka pojawi się mam nadzieję jeszcze w tym roku...
prz3mo
QUOTE(pz16)
A jaką masz wersję K?


0.6.19.111
Aule
No to uaktualnij do .116, z centralki Beta. Co to takiego to możesz zobaczyć w FAQ
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.