Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: aktualizacja
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kubus86
witam, nie wgyrwaja mi sie zadne pluginy, daje na aktualizuj pobiera co potrzeba i pisze ze musi zrestartowac konnekta, no ale naciskajac ok konnekt sie wylacza i nic sie nie instaluje (kiedys pojawialo sie takie okienko z instalacja pluginow teraz nic ;( ) mam win xp sp2 dopiero co formata roblem wiecc pomozcie
jareq
Luknij Tutaj i Tutaj Powinieneś znależć potrzebne info :wink:
Jeśli nie pomoże możesz zrobić coś takiego

A następnym razem najpierw skożystaj z Tego i nie zakładaj nie potrzebnie nowych tematów...
lhs
QUOTE(jareq)
... skożystaj ... nie potrzebnie ...

Ja bym wreszcie zaczął korzystać ze słownika ortograficznego.
jareq
QUOTE(lhs)
QUOTE(jareq)
... skożystaj ... nie potrzebnie ...

Ja bym wreszcie zaczął korzystać ze słownika ortograficznego.

hehe mała pomyłka a Ty jak zwykle się czepisz tongue.gif
kubus86
uzylem opcji szukaj i to nic nie pomoglo dlatego napisalem nowego topica, co sie powinno znajdowac w katalogu kUpdate? bo u mnie jest tylko jakis script no i sciagnalem epd.exe i przy wlaczaniu pisze zly skrypt
jareq
Usuń jedno i drugie i za aktualizuj jeszcze raz
lhs
QUOTE(jareq)
hehe mała pomyłka a Ty jak zwykle się czepisz  tongue.gif

Dopiero zaczynam od dzisiaj - więc sprawdzaj, co piszesz (żebym nie miał powodów).
dulek000
QUOTE(kubus86)
epd.exe


upd.exe
kubus86
epd czy upd niewazne, no i dalej nic ;(
kubus86
ok sam sobie poradzilem, usunalem wsyzstko z kUpdate wrzucilem ten udp sciagnalem pliki i poszlo, tylko czemu automatycznie nie mialem tego plioku udp tylko musialem sciagac?
jareq
QUOTE(kubus86)
ok sam sobie poradzilem, usunalem wsyzstko z kUpdate wrzucilem ten udp sciagnalem pliki i poszlo, tylko czemu automatycznie nie mialem tego plioku udp tylko musialem sciagac?

Przecież tak mówiłem :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.