Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kBro
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
darrarski
Przeglądając forum nie zauważyłem jeszcze takiego pomysłu, aczkolwiek podkreślam jaką rewolucję przyniósłby on w świecie komunikatorów. Moim zdaniem należy jak najszybciej rozpocząć prace nad wtyczką o tymczasowej nazwie kBro która zapewniała by w gorące dni (i nie tylko) możliwość picia browarów poprzez komunikator konnekt, co byłoby wyjątkowe i zarazem oryginalne i wyróżniające konnekta wśród innych komunikatorów. W pierwszej wersji beta proponuje zapodanie na czas testów jedynie mniej burżujski browar jakim jest królewskie (co z pewnością ograniczyłoby liczbę betatesterów do jedynie koniecznej ilości), w przyszłości natomiast opcje wtyczki były by swoistym browar shopem. Pomysł został właśnie przedstawiony, wykonanie zostawiam wyobraźni developerów, która nie zna granic o czym przekonaliśmy się już nie jeden raz. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do problematyki wykonania wtyczki, zapraszam na wspólne konsultacje... oczywiście przy browarze. Bo przecież "skoro można było zbudować wehikuł czasu, to czemu miałoby się nie udać tym razem" (PiastuffOnline).

Pozdrwiam i czekam na odzew spragnionych użytkowników konnekta.
Olórin
Ale najpierw miała być obsługa tostera!!!!!
ale przed dosterem mialabyc mikrofalowka + lodowka, proponuje jeszcze Kkelnerka zeby podawala mi jedzenie do buzi odrazu ; ]
.misiek
QUOTE(arct!c)
ale przed dosterem mialabyc mikrofalowka + lodowka, proponuje jeszcze Kkelnerka zeby podawala mi jedzenie do buzi odrazu ; ]


może tosterem :wink:

a co z praniem poza tym? może jeszcze kWash laugh.gif
atol
ja bym chętnie potestował na piwie marki książ :wink:
pielgrzym
Ja bym najbardziej chciał wtyczkę, która leczy kaca 8) i płaci za mnie mandaty straży miejskiej laugh.gif

EDIT: Mam już dla niej idealną nazwę: alkoholiK laugh.gif
mlodass
ej wku... rzacie mnie. TOSTER MUSI BYĆ NAJPIERW !!!!!!!!!
jak kolega olórin tu słusznie zauwazyl. pozniej lodowka.
alberht
ej ej ej - a z czego będziesz robił tosty ? najpierw lodówka - tam będzie stuffik na tosty, potem część właściwa, czyli toster... rozwiązanie co prawda niedoskonałe, bo ktoś musi manualnie zaopatrzyć lodówkę, ale może jak będzie api do niej to ktoś się skusi... kbot ? :>
Lukas77
A wtyczka K.awa?? Rano jak znalazł...
alberht
użyj k(L)awy - zbinduj sobie kawe pod jakiś klawisz wink.gif
lipa
a co z następującymi wtyczkami: Lodzi.K (ew. Pał.K, czy też Lodów.K - o co, jak widzę, wielu zabiega), Bzy.K, Prostytut.K, Burdeli.K, Rumun.K, K.ondom, K.aKaowe oczKo, Motyle.K, naPies.K, Prawicze.K ... itd. itp.?! nie powiecie chyba, że jedyne, czego oczekujecie od K, to robienie tostów i kawy?!?! :twisted:
balky
ja bym chcial jeszcze herbatKe.... wink.gif
i ciasteczka =]
mlodass
masz w przegladarce tongue.gif

ja to proponuje inna nazwe dla herbatKi.
herbat.KuTad.K
NelQ
Zapomnieliście o sprzątaniu pokoju!!!! Tylko trzeba wymyślić nazwę, bo SprzątaczK jest już zajęta ...
atol
vacume.K albo kline.K (to dobre na kaca by było :wink: )
i jeszcze "Homewor.K" - odrabianie prac domowych ze wszytkich przedmiotów.
dulek000
Homework-musi być! smile.gif

A sprzątanie pokoju to moja propozycja była tongue.gif Nazwa: PorządeK laugh.gif
ja bym proponowal stworzyc caly DOMPACK w ktorym bedzie kuchnia, lazienka, pokoj i jeszcze pare pierdolek [ laski biggrin.gif ]
Zakrn
A ja proponuję, żeby było kilka wersji HousePacKa - NormalHouse, ProgrammersHouse, PunkHouse, BrothelHouse... :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.