Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTransfer - "Błąd - Pętla?"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Kavior
Witam czy kojarzy ktos z was taki blad wyrzucany przez konnekta Błąd - Pętla? ????? bardzo czesto wyskakuje mi okno kTransferu wlasnie z niejaka petla, jest to strasznie irytujace, czy orientuje sie ktos jak pozbyc sie tego problemu... ?
Yankee_PL
u mnie to samo, codziennie po kilkanaście takich komunikatów :evil:

raz wyszedłem na kilka min z chaty, wracam a tam już czeka na mnie 15 takich oto jeb***ch okienek :x

o co tu kuźwa chodzi :shock: :?:

Załączniki

Puma
Wydaje mi się może to chodzić o odptaszkowanie opcji 'pokazuj okno już podczas nawiązawania połączenia', kiedyś coś była o tym mowa ale nie pamiętam już dokładnie jak to było.
NelQ
QUOTE(Yankee_PL)
u mnie to samo, codziennie po kilkanaście takich komunikatów :evil:

raz wyszedłem na kilka min z chaty, wracam a tam już czeka na mnie 15 takich oto jeb***ch okienek :x

o co tu kuźwa chodzi :shock: :?:


Wiesz może co to jest netykieta?? Więc z łaski swojej nie rzucaj bluzgami na lewo i prawo :evil:

(i nie zaszkodiłoby nikomu gdybyś POSZUKAŁ!! , bo już gdzieś to było :evil: )
pielgrzym
Ale Puma juz wyjaśnił jak się tego pozbyć :roll:
atol
widzisz nie rozumiesz tego, co to znaczy być zaawansowanym. Trzeba żucać mięchem na wszystkich i wszystko co nie wie że isteniej coś takiego jak przycisk szukaj. Nawet jak by to było najdrobniejsze i najłatwiejsze do zrobienia. Więc lepiej powiedzieć szukaj niż się fatygowac z odpowiedzią... :wink:
Puma
Od jakiegoś czasu nie podoba mi się atmosfera, wypowiedzi niektórych osób. Forum się ogromnie rozrosło i naprawdę ciężko jest poszukać odpowiedzi na jakieś pytanie, powinna być większa tolerancja jak u zaawansowanych jak i początkujących. Jesteśmy tutaj po to żeby pomagać a nie żeby przy każdym pytaniu odsyłać kogoś żeby sobie poszukał, rozumiem że słysząc enty raz to samo pytanie można się zdenerwować jednak bez przesady drodzy forumowicze
NelQ
QUOTE(Puma)
Od jakiegoś czasu nie podoba mi się atmosfera, wypowiedzi niektórych osób. Forum się ogromnie rozrosło i naprawdę ciężko jest poszukać odpowiedzi na jakieś pytanie, powinna być większa tolerancja jak u zaawansowanych jak i początkujących. Jesteśmy tutaj po to żeby pomagać a nie żeby przy każdym pytaniu odsyłać kogoś żeby sobie poszukał, rozumiem że słysząc enty raz to samo pytanie można się zdenerwować jednak bez przesady drodzy forumowicze


Wiesz, wkurzyłem się trochę jak przeczytałem posta Yankee_PL i może stąd taka odpowiedź. Normalnie to raczej podałbym linka do odpowiedniego tematu i delikatnie uświadomił, że jesta taka opcja jak szukaj. Ale...
Yankee_PL
Puma, ta opcja u mnie zawsze była wyłączona, jak komunikat wyskakiwał tak wyskakuje, na szczęście tylko raz dziś

a teraz kolega NelQ...

1) wiem co to jest 'szukaj' i to bardzo dobrze, jako moderator jednego z for (tak to sie odmienia? tongue.gif) sam odsyłam do tej opcji jeśli wiem w 100%, że taki czy owaki problem został rozwiązany wielokrotnie ale... nigdzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi co z tym fantem zrobić, zobaczyłem na wierzchu wątek traktujący o tym problemie, a więc się podczepiłem, bo może już coś nowego wiadomo... okazuje się że nie
2) specjalnie wygwiazdkowałem to brzydkie słowo, wiem co to netykieta, można to nazwać uniesieniem kontrolowanym
3) gdybyś ty był nękany takimi komunikatami po 20 razy dziennie sam byś zaczął klnąć i desperacko szukać rozwiązania
do tego dochodzi fakt, że ten komunikat na siłe wychodzi na wierzch, wywalał mnie z gier itp.

pozostałym (czyli Pumie) dzięki za chęci w pomocy
pielgrzym
OT:

QUOTE(Yankee_PL)
2) specjalnie wygwiazdkowałem to brzydkie słowo, wiem co to netykieta, można to nazwać uniesieniem kontrolowanym


No to następnym razem Twoje uniesienie będzie na tyle kontrolowane, że darujesz sobie takie słowa w ogóle. Albo znów ktoś Cię spuści po brzytwie. Jak taką argumentację czytam, to mi naprawdę ręcę opadają... Zamiast "przepraszam, byłem wkurzony nie będę" musisz sobie do tego filozofie dorabiać? (nie, nie usprawiedliwiam jednocześnie reakcji NelQ).

/OT

Okienko wyskakuje, nawet gdy nic nie wysyłasz/odbierasz?
Olórin
Wygwiazdkowałeś, nie wygwiazdkowałeś - nie ważne, i tak wiemy co chciałes powiedzieć.
sleesh
OT: Ej no , nie przesadzacie troche ? Jakby koles bluzgal naprawde sporo to rozumialbym wasze reakcje, ale jeden zagwiazdkowany bluzdzek ;] to nic zlego. Ma on za zadanie podkresilic powage sytuacji ^^ Zreszta wedlug prof. Jana Miodka bluznierstwa sa nieodlacznym elementem jezykow. Nie powinny byc naduzywane jednak czasami jednym bluzgiem mozna bardzo latwo wyrazic swoje uczucia i dodatkowo troche sie wyladowac ;] Tak twierdzi Miodek, a on co nie co wie o j. polskim...

Podsumowanie: Chlopaki wrzuccie na luz. Na piatce ciezko sie rusza , zwlaszcza pod gore ;P
pielgrzym
QUOTE(sleesh)
Podsumowanie: Chlopaki wrzuccie na luz. Na piatce ciezko sie rusza , zwlaszcza pod gore ;P


E, ale na sportowej skrzyni biegów jest spoko wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.