Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wielki test polskich komunikatorów "2"
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
jareq
Hmm ciekawe.. Zobaczcie sami

Czy wszyscy się zgodzą z taką oceną??
_bo ja nie :twisted:

A Tu komentarze innych.

ps. a tak przy okazji KLIK hehe
Olórin
krótko: jedne-wielki-lol laugh.gif laugh.gif laugh.gif Widać ze testerzy nie zapoznali sie wcale z komunikatorami a tekst
QUOTE
    * AQQ posiada znacznie lepszy syntezator mowy
    * AQQ posiada avatary
    * AQQ posiada rangi użytkowników
    * AQQ posiada Tunesy
    * AQQ posiada możliwość zabezpieczenia bez konieczności wyłączania programu
To ja nie wiem co to ma być ?
wpk tez ma avatary, i co ?
atol
Ilość wtyczek do IM:
AQQ: b.duża,dynamiczny wzrost(6)
Konnekt: ogromna(6)

czym się to różni? Pozatym AQQ jest stronniczo porównywane
pielgrzym
Cóż można rzec 8) jaki portal, taki artykuł (reszte dopowiedzcie sobie sami laugh.gif może oni się z Komputer Światem ścigają? O to kto większa chałę napisze laugh.gif).
śmiechu warte.
.misiek
no comment ....
alberht
QUOTE
pozwolę sobie jeszcze dopowiedzieć kilka słów nt funkcji AQQ, które, gdyby zostały wzięte pod uwagę zapewniłyby mu sporo punktów więcej:

    * AQQ posiada znacznie lepszy syntezator mowy
    * AQQ posiada avatary
    * AQQ posiada rangi użytkowników
    * AQQ posiada Tunesy
    * AQQ posiada możliwość zabezpieczenia bez konieczności wyłączania programu


QUOTE
Oczywiście inne programy też mają pewne zalety o których nie traktuje ten test, np razem z komunikatorem Tlen czy wpk otrzymujemy konto mailowe, ale nie braliśmy pod uwagę tych opcji.

hmmm dlaczego jest tam podana wersja beta aqq a wersja konnekta to .111 ? zreszta inni napisali tam sporo w komentarzach...

n/c... no cóż
Aule
Test jest stronniczy niestety, ja nie maczałem w tym palców :wink:
alberht
Twoje szczescie pz16... gdyby ktos zobaczył Cie wsród autorów powyższego 'testu'... eh... zbojkotowalibyśmy Twoje wtyczki... ;p

oczywiście żartuje, nawet przez myśl mi to nie przeszło ! wink.gif
Olórin
QUOTE(pz16)
Test jest stronniczy niestety, ja nie maczałem w tym palców :wink:

Zbluzgaj ich za to tam w redakcji ]:->
alberht
szczerze mówiąc, to ich trochę podziwiam... większość odwiedzających wystawia im negatywne oceny, mają opinie amatorów, kradziejów newsów, fanów aqq, a mimo to cały czas coś tam działają... fenomen... ja już dawno bym odpadł...
dwiekopy
swego czasu miałem wpk i jest nawet niezły aczkolwiek ilość wtyczek jest praktycznie zerowa a prace nad nowymi wersjami zostały chyba wstrzymane. Pozniej mialem akuku ale wnerwiała mnie potwornie wolna praca komunikatora gdy np właczałem avatary na liscie kontaktów no i rzecz najwazniejsza...brak chmurek powiadamiajacych biggrin.gif pod tym wzgledem konnekt jest doskonaly biggrin.gif niestety praca nad nowymi wersjami konnekta tez sie wlecze i wlecze ale nie chce narzekac bo nie umiem pisac zadnych wtyczek itp to co bede krytykowal
alberht
się wlecze, bo Hao nie ma z tego /o ile wiem/ żadnych profitów... pewnie, gdyby konnekt miał reklamy /sic!/ to prace szły by szybciej, ale mielibyśmy kolejny komercyjny szit :/ /wierze, ze Hao znalazłby sposób, zeby uniemozliwic stworzenie banner-killera wink.gif / słowem - mamy go za darmo, wiec musimy byc cierpliwi i wdzieczni wink.gif
jareq
QUOTE(pz16)
[...] niestety, ja nie maczałem w tym palców :wink:

No bo pewnie jak byś "pomaczał" to wyglądało by całkiem inaczej (lepiej) laugh.gif
arkadyjczyk
Jak się tak patrzy na to zestawienie to może wpk wydaje się lepszy niż konnekt, tylko jak się zacznie używać jednego i drugiego to wybór może być tylko 1. Ciekawe ile osób korzysta z tych videokonferencji, konferencji głosowych i innych takich bajerów jak infolinia. Co do konfiguracji to tez konnekt nie wydaje mi się aż tak dużo trudniejszy od wpk, co tam może być takiego trudnego jak po zainstalowaniu mamy działający komunikator ? Niech dojdzie kilka wtyczek do wpk to zaraz dostaną minusy za łatwość konfiguracji.
W sumie nie ma co się przejmować takimi testami. Program nie jest robiony po to, żeby był super popularny i używało go 90% internautów i ja mam nadzieję, że nigdy nie będzie tak popularny, bo się od reklam nie opędzimy.
Bora
Nie znam www.alternatywa.info ale ten jeden artykuł wystarczył żeby wyrobić opinie.
Cóż za samobójcza polityka portalu.
dwiekopy
w sumie to ja nie wiem co mozna jeszcze zmienic w konnekcie. wiecie dlaczego hao tak zwleka z nowa wersja? bo sam nie wie co mozna dodac . moim zdaniem komunikator wymaga teraz tylko zmian estetycznych np jakies bardziej finezyjne skorki itd. wiecej chyba nie trzeba biggrin.gif
StRuGi
Skorki ? A fe ! Win GUI jest wypas smile.gif
alberht
przeczytaj Propozycje -> trochę brakujących funkcji sie znajdzie wink.gif
dwiekopy
czytam sobie propozycje, czytam.....tylko pomysly niejakiego dwiekopy sa sensowne, reszta okrutnie wydumana biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.