Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie zawsze otwierające się okno kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
pielgrzym
Konnekt dysponuje niezwykle pożyteczną funkcją, a mianowicie otwieraniem okna kontaktów, gdy "podjedzemy" myszą pod odpowiednią krawędź ekranu. U mnie z tą funkcją od samego początku (czyli od wersji .111) były kłopoty. Czasem okno nie chce się otworzyć w ogóle, czasem po kilku próbach się jednak otwiera. Innym raze otwiera się pod okienkiem jakiegoś programu (który bynajmniej "always on top" ustawione nie miał)... Czy ja mam tak niesfornego Konnekta, czy to kolejna rzecz, która ma zostać poprawiona w 07? smile.gif
jareq
Od początku używam tej funkcji i działa bez problemu może masz coś nie tak w konfiguracji... Poszukaj na forum (temat to (auto)ukrywanie okna czy jakoś tak) gdzieś kiedyś podrzucałem screena z moimi ustawieniami co do tej opcji wink.gif
pielgrzym
No tak, nie pomyślałem o skróceniu czasu po którym ma się pojawić to okienko smile.gif za dzień, dwa zobaczymy, czy pomogło smile.gif dzięki! smile.gif

Hehe, swoja drogą, to śmieszny ten temat był wink.gif
pielgrzym

Niestety problem ciągle występuje sad.gif zawsze po uruchomieniu systemu K nie reaguje na "smyranie" krawędzi, dopóki choć raz nie towrze go ikonką z tray'a. Poza tym, przy zmaksymalizowanej Operze często zdarza się, że nie działa, a przy Winampie 5 (mam Media Library rozciągniętą na cały ekran) otwiera się w tle. W W5 mam wyłączone Always on top... :cry: może szanowni developerzy coś doradzą?


Rozwiązałem problem!
Występował wtedy, gdy minimalizowałem okienko rozmowy. To ono było wtedy ciągle aktywne smile.gif wystarczy kliknąć na krawędź ekranu i jest git smile.gif niemniej fajnie by było gdyby ktoś to poprawił smile.gif

Tylko to włażenie pod Winampa zostało sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.